Dezenfeksiyon Hizmeti

Unlimited dezenfeksiyon hizmeti uzun yıllardır gıda üretim, süt işleme, zirai üretim tesisleri ve yaşam alanı olan tüm sosyal alanlarda virüs, bakteri, mantar ve sporları, yosun ve alg gibi pek çok mikroorganizmanın ortamlardan yok edilmesi şeklinde sunduğumuz hizmetlerin içindedir. Ancak Covid-19 pandemisi ile beraber virüs dezenfeksiyonu, virüs öldürme ve virüs ilaçlama ve temizleme adları ile yoğun olarak aranan bir hizmet olmaya başladı. Tüm virüsler için yapılan dezenfeksiyon uygulamalarını yaygınlaştırarak ve ekip sayısını arttırarak Sars-Cov-2 koronavirüsü dezenfeksiyonu için de uygulanmaya başladık.  Farklı tip de dezenfeksiyon hizmetlerimiz mevcuttur.

Önlem Dezenfeksiyon Hizmeti

Unlimited Dezenfeksiyon hizmeti, çapraz kontaminasyon riskini azaltmak için tesislerin, yaşam alanlarının tek başına veya düzenli olarak dezenfeksiyon uygulamaları gerçekleştirilmesi şeklinde hizmetlerimiz içinde mevcuttur.

Bu dezenfeksiyon hizmeti virüs yayılmasını önleme amacı ile yapılmaktadır. Yaşam alanında teyit edilen veya şüphelenilen Covid-19 vakası olmadığında yapılan önlem dezenfeksiyon hizmetidir.

Hızlı tepki, tesislerinizde yüksek hijyen seviyesini korumanıza yardımcı olmak için uzman dezenfeksiyon hizmeti sağlanmaktadır. İlave olarak temas noktası temizleme seçeneği ile ULV dezenfeksiyonu sislemesi ve yasal olarak uyumlu atık giderimi sağlanmaktır. Sunulan hizmet sonrasında hizmeti doğrulayan bir tedavi sonrası raporu verilmektedir.

Üst Düzey Uzman Dezenfeksiyon

Bu hizmet, son 72 saat içinde tesisleri koronavirüs sebebi ile kapatılmış ve enfeksiyon vakalarından şüphelenildiği veya onayladığı için son derece uzmanlaşmış bir hizmete ihtiyaç duyan müşteriler içindir. Onaylanmış veya şüphelenilen bir COVID-19 vakasının sahada bildirilmesinden sonra 72 saat içinde gerçekleştirilir.  Teknisyenler dikkatle değerlendirilen güvenlik önlemlerini takip eder: Onların güvenliği ve halkın güvenliği bizim için çok önemlidir. Temas halinde saniye içinde geniş bir patojen yelpazesini öldüren ve benzer koronavirüse (Covid-19'un bir vekili) karşı test edilmiş, yerel olarak onaylanmış, yüksek seviyeli bir dezenfektan kullanılarak manuel uygulanan dezenfeksiyon hizmetidir. Kapı kolları, ışık anahtarları, ekipman, masalar ve duvarlar dahil tüm temas noktalarının dezenfeksiyonu sağlanır. Yasal olarak uyumlu atık giderimi gerçekleştirilir ve uygulama hakkında tedavi sonrası rapor verilir. Hizmet, daha yüksek seviyelerde biyo-güvenlik ve güvenlik kontrolleri içerir ve uzmanlarımızdan biri tarafından bir saha araştırması gerektirir.

Gelişmiş Uzman Dezenfeksiyonu

Şüpheli veya onaylanmış enfeksiyon vakaları nedeniyle tesislerinizi 72 saatten fazla kapattığınızda bu gelişmiş dezenfeksiyon hizmeti sağlamaktayız. Bu hizmet, çoğu durumda, kontamine olmuş herhangi bir yüzeydeki bulaşıcı virüs miktarının 72 saat sonra önemli ölçüde azaldığı yönündeki Sağlık Bakanlığı rehberliğini yansıtmaktadır. ULV dezenfeksiyon sisleme ve kapı kolları, korkuluklar, itme plakaları, ışık anahtarları, uzaktan kumandalar, musluklar ve masaları kapsayan tuş temas noktalarının manuel dezenfeksiyonu sağlanır. Yasalara uygun atık giderimi gerçekleştirilir. Daha fazla enfeksiyonu önlemek için tam kapsamlı kişisel koruyucu donanım kullanılır. Müşteri binaları için operasyonel planlama yapılmaktadır. Sunulan hizmeti onaylayan bir tedavi sonrası raporu verilmektedir. Gelişmiş uzman dezenfeksiyon hizmeti için önce bir saha araştırması gerekmektedir.

Beklenmedik Durum Araştırması

Bu, bir enfeksiyon durumunda uzman bir dezenfeksiyon hizmetinin nasıl yürütüleceğini planlayarak hızlı bir tepki vermek istediğiniz için tasarlanmıştır. Hizmet hızının gerekli olduğu durumlarda, bir Acil Durum Anketi, bir Covid-19 vakasının rapor edilmesi durumunda hızlı tepki verebilmek için önemli bilgileri toplamamıza olanak tanır. Sahada teyit edilmiş veya şüpheli Covid-19 vakası olmadığında çalışma tamamlanır.