Kene İlaçlama ve Haşere Kontrolü

Yaz aylarında, nem koşullarının ve sıcaklıkların artması, kenelerin ve pirelerin gelişmesi için mükemmel koşulları oluşturur. Evcil hayvanlarınızı ve sevdiklerinizi kenelerden ve taşıdıkları zararlı hastalıklardan korumak söz konusu olduğunda, üzülmektense onları güvende tutmak çok daha iyidir. Yaz aylarında özellikle Ege Bölgesi'nde sıkça karşılaşılan bir sorun olan kene, sıcaklık oranı fazla olan İzmir, Aydın ve Manisa gibi illerde, önlem alınmadığında ciddi sorunlara neden olmaktadır. Böcek ve haşere kontrol hizmetlerinde ilaçlama firmaları içinde önde gelen isimlerden biri olan Unlimited ilaçlama firmamız, müşterilerimize tam ihtiyaçlarına uyacak şekilde tasarlanmış benzersiz stratejiler ve özelleştirilmiş koruma teklifleri sunmaktan gurur duymaktadır.

Yaz mevsiminin en büyük kabusu olan keneler, özellikle ölüme sebep olan Kanamalı Kırım Kongo Ateşi ve Lyme olmak üzere bazı hastalıkların taşıyıcıdır. Lyme hastalığı, Borrelia burdorferi bakterisiyle oluşur. Enfekte olmuş kenelerin ısırıkları da bu hastalığın bulaşmasına neden olur. Lyme hastalığına karşı savaşmanın en güvenli yolu, evinizin etrafındaki kene popülasyonunu ortadan kaldırmaktır. Böcek ve haşere ilaçlama servisimiz, evinizin arka bahçesinde hiçbir kenenin bulunmamasını garanti eder. Eğitimli personelimiz kene istilasını kontrol altına alırken, özellikle Lyme hastalığını taşımak için kötü şöhretli küçük geyik kenelerini hedef alır. Onları çim ve bahçelerinizden uzaklaştırarak, ailenizdeki herhangi birinin hastalığa yakalanma olasılığını minimum düzeye indiren personelimiz için, sizin ve sevdiklerinizin sağlığı her şeyden önce gelir. Bu hassasiyetle hareket eden firmamız her türlü kene istilası sorununuzda başvurmanız gereken ilk adrestir.

Arka bahçenizde kene kontrol hizmetimizden yararlanmanızın artıları şunlardır:

Evcil hayvanlarınızı korursunuz: Birçok veteriner hayvanlar için anti-tick tedavileri sağlamasına rağmen, Lyme hastalığı özellikle yaz aylarında köpeklerde yaygındır. Kene kontrol alanı servis ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçerek evcil hayvanlarınıza ekstra bir koruma katmanı verebilirsiniz.

Ailenizi korursunuz: Keneler küçüktür ve insan vücudunda keneleri bulmak zor olabilir. Lyme hastalığının belirtileri arasında ağrı, yorgunluk, ateş ve elbette cilt üzerinde kırmızı halka şeklindeki desen bulunur. En yoğun kene sezonunda bahçenizi ayda bir kez ilaçlatmak, ailenizi sağlıklı tutar, aynı zamanda güzel dış mekanınızın tadını çıkarmanızı sağlar.

Ormanlık alanlara yakın büyük bir arka bahçeniz varsa, bir kene kontrol hizmeti almak, endişesiz ve güvenli bir yazın keyfini çıkarmanın en iyi yoludur. "Bana en yakın kene ilaçlama servisi nerededir?" gibi sorularınız varsa ve bunun için bir arama yapmaya başladıysanız, sektörün öncüsü olan Unlimited size yardımcı olmak için burada! Uzun yılların verdiği tecrübe ve eğitimli personelimizle, İzmir, Aydın ve Manisa'da yer alan konutlarda insanları ve evcil hayvanları, kenelere ve kenelerle bulaşan hastalıklara karşı koruyoruz. Firma olarak sizin ve evcil hayvanınızın Lyme hastalığına karşı güvenliği söz konusu olduğunda, herhangi bir risk almak istemiyoruz. Bu yüzden en küçük bir köşeyi dahi kaçırmamaya dikkat ederek, kapsamlı bir püskürtme yapıyoruz. Etkili kontrol için, Nisan'dan Ekim'e kadar tedavi önermekteyiz.