Aliağa Böcek İlaçlama

Aliağa ilaçlama firmaları yeni faaliyet göstermeye başlasın veya eskiden beri faaliyet göstersin Aliağa’da hizmet verirken ortak bir sorunun üstesinden gelmelidirler. İzmir'in en önemli sanayi ilçelerinden biri olan Aliağa, yaz aylarında nem ve sıcaklığın çok yoğun yaşandığı bir yerleşim yeridir. İlçede nem ve sıcaklığın yüksek olması haşere ve böcek sorununun sıklıkla yaşanmasına sebep olmaktadır. Özellikle hamam böceği konusunda sorun yaşayan Aliağa'da da hizmet veren Unlimited, her türlü haşere istilası sorununu etkili bir şekilde çözmektedir. Sadece Aliağa’da değil başta İstanbul, Ankara, İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Balıkesir, Muğla, Afyon ve Uşak illeri olmak üzere ilaçlama, dezenfeksiyon ve fumigasyon uygulamaları yapan böcek ilaçlama firmamız, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan güvenilir, kesin çözüm odaklı ve nitelikli eleman kadrosuna sahip bir ilaçlama firmasıdır. 

Yaşadığınız haşere veya dezenfeksiyon talepleri için ilaçlama firmaları arasından seçim yapacaksanız, araştırma ve sorular önemlidir. Ülkemizin önemli bir metropol şehri olan İzmir'de yaşıyorsanız ve ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız, yapmanız gerek ilk şey ön araştırma yapmaktır. Çünkü, İzmir böcek ilaçlama hizmetleri konusunda oldukça fazla alternatife sahiptir. Covid-19 pandemisi ile beraber patlayan dezenfeksiyon taleplerinin de etkisi ile sektördeki yoğun ihtiyacı fark eden herkes ne yazık ki böcek ilaçlama firması açmış halen açmaktadır. Bu durum çok önemli bir soruyu gündeme getirmektedir: İlaçlama hizmeti veren firmanın eğitimli ve sertifikalı bir kadroya sahip olup olmadığı. Her ilaçlama firması kaliteli ve güvenilir bir hizmet verdiğini savunur, ancak gerçek bu şekilde değildir. Pek çok ilaçlama firması eğitimli uzmanlarla çalışmadığı gibi kullandığı ilaçlarda da insan ve çevre sağlığını tehlikeye atmaktadır. Ayrıca bu tip tabela ilaçlama firmaları mevcut zararlı istilasına, günü kurtaran çözümlerle müdahale etmektedir. Virüs ilaçlama, dezenfeksiyon ve fumigasyon taleplerinde ise insan hayatını dahi tehlikeye atan uygulamalar yapmaktan kaçınmamaktadır.

İlaçlama firmalarının tüm bu uygulamaları yüzünden ilaçlama hizmeti alacak olan insanların mağduriyetleri giderilmediği gibi tersine artırmaktadır. Bu yüzden İzmir'in en kaliteli firması olarak, bir böcek ilaçlama firması ile anlaşma yapmadan önce mutlaka sıkı bir araştırma yapmanızı öneririz. Firmamız Aliağa'da yoğun ve aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Aliağa'da müşterilerimizin karşılaştığı haşere sorunları olan hamam böceği, tahta kurusu, kene, fare, bit, güve, yakarca, sıçan, sivrisinek ve daha birçok zararlıyı profesyonel bir şekilde kontrol altına almayı başaran firmamız, tüm uygulamalarında % 100 çözüm garantisi sunar. Virüs ilaçlama, dezenfeksiyon ve fumigasyon uygulamalarında ise valilik onaylı sertifikalara sahip uzman bir kadro ile hizmet verir.  

Aliağa böcek ilaçlama, dezenfeksiyon ve fumigasyon hizmetleri konusunda tüm sertifikalara sahip olan firmamız aynı zamanda kesintisiz eğitimler ile kadrosunu sürekli bilgilendirmektedir. Böylece güncel bilgiler ile profesyonel hizmet sunan teknik ekibimiz, ev, iş yeri, yazlık, fabrika, apartman, site, alışveriş merkezi, restoran ve cafeler dahil olmak üzere insanların temas halinde olduğu tüm yaşam alanlarında aktif bir şekilde çalışmaktadır. İlaçlama firmaları ilk görüşmede sürekli ücretsiz keşif vurgusu ile müşteri kazanmaya çalışır. Bu keşfi kimin yaptığı sorusunu sormanıza neden olmalıdır. İkna edici tanıtım konuşmalarından ziyade analiz ve açıklayıcı bilgi veren konuşmalara itibar etmeniz gerekir. Unlimited uzmanları uygulama yapılacak alanda keşif ve değerlendirme yaptıktan sonra müşteriye gerekli tüm bilgilendirmeyi, her sorusunu özenle cevaplar. Uygun gördüğü dezenfeksiyon, fumigasyon, ilaçlama ve pest kontrol hizmeti konusunda anlaşmaya vardıktan sonra ise ilaçlama, dezenfeksiyon uygulamasını yapmaya başlar. Ekibimiz ilaçlama yaptıktan sonra, gerekli gördüğü durumlarda ilaçlama yaptığı lokasyonlara kontrol ziyaretleri gerçekleştirir. Bu mevcut zararlının yeniden bir istila yaratmasını tamamen ortadan kaldıran bir durumdur. Unlimited böcek ilaçlama, dezenfeksiyon ve fumigasyon firması olarak sunduğumuz hizmetler konusunda binlerce referans sahibi olmaktan büyük gurur duymaktayız. Sizler de, Aliağa'da ya da İzmir'in diğer ilçelerinde herhangi bir zararlı istilası sorunu yaşıyorsanız, virüs ilaçlama, virüs dezenfeksiyon ihtiyacınız varsa, firmamızla iletişime geçin. Firmamız 7/24 hizmet vermektedir.