Balçova İlaçlama Firmaları

İzmir ve Balçova İlçesinde faaliyetlerine başlayan ve Balçova ilaçlama firmaları içinde de faaliyetleri ile yer alan Unlimited Böcek İlaçlama Pest Kontrol ve Çevre Sağlığı firmamız, İzmir’deki tüm ilçelerde olduğu gibi Balçova'da da aktif bir şekilde faaliyet göstermektedir. Havalimanına yakın olan Balçova, İzmir'de jeotermal ısıtmanın yoğun olarak kullanıldığı merkezi bir ilçedir. Bu yüzden Balçova yoğun bir şekilde hamamböceği sıkıntısı yaşar. Alman hamam böceği, Oryantal (Doğu) hamam böceği, Amerikan hamam böceği gibi tüm hamam böceği türlerinin yoğun olarak görüldüğü ilçede farklı büyüklükte ve yetenekte böcek ilaçlama firmalarının farklı uygulamalara dayanan böcek ilaçlama hizmetleri de yoğun bir şekilde yürütülmektedir. Bu İzmir ilaçlama firmaları içinde pek az firma ölçümlenebilir ve garantili hizmet vermektedir. Diğer ilaçlama firmalarından farklı olarak ölçümlenebilir hizmet takibi sistemi uygulayan Unlimited Balçova ilçesinde de müşterileri için böcek ilaçlama konusunda en güvenilir ilaçlama firması olmak için her uygulama ile beraber veriye dayalı sistemli çalışmalarını sürdürmektedir. Unlimited ilaçlama firmamız böcek ve haşereleri profesyonel uygulamalar ile kontrol altında tutarken uygulamalarının nedenlerini ve sonuçlarını müşterilerine kanıtlayacak veriler kayıt altına alır.

Balçova ilçesinde böcek ilaçlama hizmeti veren tüm ilaçlama firmalarının hassas olması gereken üç nokta vardır. Bu noktalar, ilk olarak insan, ardından insana yakın yaşayan evcil hayvanlar ve diğer hayvan ve bitkilerin oluşturduğu içinde yaşanılan habitat olan çevredir. Balçova evcil hayvan sayısı olarak İzmir’in en yüksek evcil hayvan sayısına sahip ilçelerinden biridir. Bir yakası ile orman ile iç içedir. Farklı türde böcek türlerine de ev sahipliği yapmaktadır. Her böcek türü haşere değildir. Birçok böceğin koruma altında olması gerektiği de unutulmamalıdır.

Bu sebeple İzmir Balçova bölgesinde faaliyet gösteren Unlimited Böcek İlaçlama ve Pest Kontrol firmamızda çalışan tüm personelimiz, böcek ve haşere konusunda eğitimli ve işinde uzman olan kişilerdir. Ekiplerimiz böcek türleri, haşere davranışları ve ilaçlama uygulamaları konusunda aldıkları eğitimler ve uzun yıllara dayanan saha tecrübesine sahip bilgili uzman kişilerden oluşur. Saha personelimiz ilaçlama yapacağı lokasyonda uygulamaya başlamadan önce insan, çevre ve evcil hayvan sağlığını ön planda tutacak şekilde eğitimli ve tecrübelidir. Rastgele ilaçlama, yanlış ve bilinçsiz ilaçlama uygulamaları yapmaktan özenle kaçınırız. Sadece haşereye yönelik ilaçlama asıl olandır. Kullandığımız tüm ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylı, Dünya Sağlık Örgütü’nce insan sağlığına zararsız ilan edilmiş ilaçlardır. Genel itibari ile trake solunumu yapan böcekler, özel olarak kullanılan ilacın hedef haşeresine göre sadece o haşere türünü etkileyen kimyasallar içerir. İlaçlarımızın hiç biri özel bir sanitasyon uygulaması gerektirmez.

Haşere tabirinden dolayı insanların aklına ilk olarak böcekler gelmektedir. Ancak haşere insan ağlığına zarar veren tüm hayvanları kapsayan daha genel bir terimdir. Balçova'da sadece hamam böceği türleriyle değil, kemirgenler (sıçan, tarla faresi, fındık faresi, çatı faresi, lağım faresi, ev faresi vb.), sürüngenler ve zararlı böcek ve haşereler (tahta kurusu, kırkayak, çekirge, akrep, örümcek, güve, pire, kene, kalorifer böceği, karafatma v.b.) de dahil olmak üzere, karşılaşılabilecek tüm zararlı türleri ile mücadele edilmesi gereken İzmir’in ilçelerindendir. Bu sebeple sadece böcek türleri ile değil tüm haşere türleri hakkında detaylı bilgiye sahip olan teknik personelimiz, öncelikle uygulama yapacağı alanda bulunan zararlı türüne göre bir kontrol altına alma yöntemi belirler. Sonrasında detaylı ve anlaşılabilir bir dil ile müşteri bilgilendirmesi yapar ve gerekli önlemleri aldıktan sonra kimyasal uygulamasını gerçekleştirir.

Balçova AVM yani alışveriş merkezleri açısından da İzmir’in en yoğun ilçesidir. Pek çok alışveriş merkezi (AVM) birbirlerine çok yakın şekilde hizmet vermektedir. Bu AVM’lerde faaliyet gösteren işyerleri ve AVM dışında bulunan bina ve yapılar içinde hamam böceği, fare başta olmak üzere farklı türde haşereler içinde etkili ilaçlama ve koruma uygulamaları yapılması zorunludur. Unlimited bu uygulamalar da uzmandır. Sadece haşerenin görüldüğü yere değil, nedenine de odaklanırız. Bu nedenin ortadan kaldırılması için her türlü bilgiyi müşterilerimiz ile paylaşırız. AVM böcek ilaçlama uygulamalarında da edindiğimiz tecrübe ile AVM’ler de faaliyet gösteren özellikle gıda işletmeleri için çok yararlı ve kesin etkili uygulamalar yapmaktayız.

İzmir'in en yenilikçi ve güncel gelişmeleri takip eden Unlimited böcek ilaçlama firması olarak, sektöre yönelik ilaçlama teknolojilerinde görülen gelişmeleri takip etmekte ve kolaylıkla uyum sağlamaktayız. Bu sayede uzman kadromuz, böcek ilaçlama ve pest kontrol hizmetlerini sorunsuz ve mükemmel bir şekilde uygular. Firma olarak önceliğimiz, insanların temas halinde olduğu tüm alanlarda sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sağlamaktır. Kaliteli, sürdürülebilir ve güvenilir hizmet anlayışını benimsemiş olan Unlimited ilaçlama firmamız, %100 müşteri memnuniyetini garanti eden İzmir’in sayılı böcek ilaçlama ve pest kontrol firmalarından biridir.

Balçova ilaçlama firmaları içinde faaliyete başlayan ve Balçova ilçesinde uygulamalar yapan Unlimited böcek ilaçlama firmamız, haşşere ve pest kontrolünde etkili ve çevre sağlığını garanti ederken ve uygun fiyatlı ve maliyet odaklı da bir hizmet sunar. Tüm uygulamalarımızda kokulu ve kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama ve ULV yöntemiyle ilaçlama gibi alternatif yöntemlerle çalışmaktayız. Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylı, kaliteli ve güvenilir ilaçlar kullanan firmamız, böcek ilaçlama ve dezenfeksiyon uygulamalarında tercih edebileceğiniz en nitelikli isimdir. İzmir Unlimited Böcek İlaçlama ve Pest Kontrol şirketimiz evlerde, iş yerlerinde, yazlıklarda, site ve apartmanlarda, okullarda, hastanelerde, fabrikalarda, cafe ve restaurantlarda kısacası insanların temas halinde olduğu tüm yaşam alanlarında 7/24 hizmet vermektedir. Sizlerde Balçova'da bir böcek ilaçlama firmasına ihtiyaç duyarsanız, gönül rahatlığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.