Bayraklı İlaçlama Firmaları

Bayraklı ilaçlama firmaları sayıca İzmir’de en yoğun faaliyetlerini Bayraklı ilçesinde yapmaktadır. Kent nüfusunun fazla olduğu ilçelerden biri olan İzmir'in Bayraklı ilçesinde böcek kontrol ve haşere sorunu yüksek oranda yaşanmaktadır. Bu soruna paralel olarak Bayraklı'da böcek ilaçlama hizmeti sunan pek çok ilaçlama firması bulunmaktadır. Böcek ilaçlama ve pest kontrol hizmeti sunan Unlimited ilaçlama firmamız kaliteli ve nitelikli hizmeti sayesinde ilçede bulunan tüm firmalar arasında ön plana çıkmaya başlamıştır. Unlimited ölçümlenebilir hizmet anlayışı ile güvenilir ilaçlama hizmeti sunan nadir firmalardan biridir. Bayraklı’da çok sayıda yer alan böcek ilaçlama firmalarının belki de yarısından fazlası, işinin ehli olmayan personeller ile çalışmaktadır. Ancak İlaçlama firmaları içinde önce gelen Unlimited eğitimli ve sertifikalı uzman bir kadroyla çalışmaktadır.

Tüm İzmir’de olduğu gibi Bayraklı'da da böcek ilaçlama, dezenfeksiyon ve fümigasyon işlemlerinde % 100 başarı sağlayan az sayıdaki firmadan biri olan böcek ilaçlama firmamız, ilkbahar ve yaz aylarında yoğun bir çalışma temposuna girer. Özellikle bahar ve yaz aylarını yoğun zararlı istilalarıyla geçiren Bayraklı'da Türkiye’de görülen neredeyse tüm hamam böceği türlerini (oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği, odun hamam böceği gibi) görmek mümkündür. Hamam böcekleri üreme ve yayılımı en hızlı olan haşere türüdür. Bu yüzden profesyonel bir anlayış ile kontrol altına alınmadığı takdirde uzun yıllar boyunca sorun sürer. Hamam böceği istilasına uğramış bir alanda uygun olan ilaçlama yöntemiz kullanılmadığında iğrenmenin dışında çok daha ciddi sorunlarda meydana gelir. Hamam böceği diğer haşere türleri gibi hastalık taşıyıcılarıdır. Gezintiye çıktıkları yerlerde ve özellikle de insanların tükettikleri gıdalarla temas halinde olduklarında, üzerlerinde taşıdıkları virüs, bakteri ve diğer tüm mikropları bu alanlara bırakırlar. Bu alanlarda herhangi bir temizlik ve dezenfeksiyon işlemi yapılmadığında ise hastalık insanlara bulaşır.    

Bayraklı, hamam böceği gibi bulaşıcı hastalık taşıyan zararlılarla mücadele eden ilaçlama firmaları konusunda sayıca da fazladır. Ancak sayının fazla olması ne yazık ki bu ilaçlama firmalarının tamamının kaliteli olduğunu göstermemektedir. Birçok firma uygun fiyatlı hizmet sunduğunu iddia etmektedir. Ancak sunulan hizmetinin kalitesi ve niteliği vaat edilen hizmete göre oldukça yetersizdir. Genellikle tarım ilaçlarının kullanıldığı (bazen ilaç dahi kullanılmadığı) pek çok uygulama ile insan hayatı da riske atılmaktadır. Sağlık Bakanlığı onayı olmayan ilaçlar kullanan bu firmalar, mevcut istilayı ortadan kaldıramadığı gibi lokasyonda bulunan insan ve evcil hayvan sağlığını da dikkate almadan çalışmaktadır. Bayraklı'nın yeni fakat anlayış olarak en kaliteli firması olan Unlimited firması olarak haşere sorunuyla karşı karşıya kalan herkes için önerimiz, hizmet alacağınız firmanın, çalışma prensiplerini, kalitesini ve referanslarını araştırmanızdır. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) standartlarına uygun olarak çalışan personelimiz, uygulama yapacağı alanda kullandığı ilaçlarla, insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermez. Profesyonel kadromuzla, modern ilaçlama yöntemlerini kullanarak çalışır. İlaçlama yapacağı lokasyonda ön keşif yaptıktan sonra, alanı ve zararlı türünü tespit eden uzmanımız, bu doğrultuda kullanacağı ilaçları ve uygulama yöntemlerini belirler. Bu süreçte müşterilerimizi her aşamada bilgilendiren teknik personelimiz, uygulama öncesinde ve sonrasında yapılması gerekenleri tasarlayarak işe koyulur ve tüm zararlıları yok eder.

Bayraklı'da yaşıyorsanız ve Bayraklı ilaçlama firmaları içinden bir ilaçlama firmasına ihtiyaç duyuyorsanız, Unlimited sizin ilk seçenekleriniz arasında olacaktır. Unlimited tek uygulama değil, sürekli memnun müşteri kazanmaya çalışan anlayışı ile ilaçlama firmaları içinde sürekli çalışacağınız firma olmak için faaliyetlerini sürdürmektedir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutan ekibimize iletişim kanallarımız aracılığıyla, istediğiniz her an ulaşabilirsiniz.