Bornova İlaçlama Firmaları

İlaçlama firmaları Bornova ilçesine hizmet verirken ilçenin doğal yerleşimini iyi anlamak zorundadır. Yamanlar Dağı'nın eteğinde yer alan İzmir'in en kalabalık, en eski ve büyük ilçelerinden biri olan Bornova, yaz aylarını oldukça yüksek sıcaklıkların etkisinde geçirir. Yaz mevsiminin başlamasıyla baş gösteren sivrisinek sorunu, ilçe halkının en muzdarip olduğu konulardan biridir. İlçede ayrıca nemi ve sıcak havayı seven böcek ve haşerelerde en fazla yaz mevsiminde yayılım göstermeye başlar. Hamam böceği, karafatma, oryantal hamamböceği, alman hamamböceği, sivrisinek, karasinek ve daha pek çok zararlı türü yaz aylarında artış gösterir. Böcek ve haşerelerin yoğunluğu tüm İzmir'de olduğu gibi Bornova'da da ilaçlama firmalarının büyük bir rekabet içinde artan şekilde pest kontrol hizmetlerinin fazla olmasını sağlamıştır.

İzmir Bornova ilçesi her zaman ilaçlama firmaları konusunda oldukça fazla alternatife sahipti. Fakat pek çok ilçede olduğu gibi Bornova’da da Kovid-19 pandemisi ile beraber ilaçlama firmalarının sayısında büyük bir patlama meydana geldi. Farklı pek çok kurum, işletme hatta evlerden gelen virüs ilaçlama ve virüs dezenfeksiyon talepleri sebebi ile pek çok kişi ilaçlama işini birer hızlı kazanma işi olarak görmeye başladı. Bu tip kişilerin koronavirüs ilaçlaması adı altında yapılan dezenfeksiyon uygulamalarının neredeyse tamamı yararsız su sıkma uygulamalarının dışında da bir çalışma değildir.

Hem başka ilçelerde kurulu olan İzmir ilaçlama firmaları hem Bornova ilçesinin yerel pest kontrol hizmeti sunan ilaçlama firmalarının sayısının yüksek, kalitesinin ise oldukça sorgulanır olması sorunları da beraberinde getirmektedir. Çok düşük ücretlerle müşterilerine ilaçlama hizmeti sunan firmaların en büyük eksisi, müşteri güveninin yıpranması ve mevcut haşere sorununa anlık çözüm uygulamalarıdır. İşi ve yetkinliği olmayan ilaçlama firmalarının günü kurtarmak için sözde verdiği hizmetler yüzünden sunulan çözümler istilaya uğramış lokasyonda bir süre sonra aynı sorunun tekrar ve artarak yaşanmasına sebep olmaktadır. Kalitesi ve niteliği ispatlanmamış bir firmadan alınan yardımla sorun ne yazık ki sürekli olarak kendini tekrarlar. Hatta bu tip ilaçlama firmaları bu durumu daha çok para kazanmak için özellikle de yapar.

Eğer Bornova'da yaşıyorsanız ve bir zararlı istilası sorunuyla karşı karşıya iseniz, bir böcek ilaçlama firması tercih ederken mutlaka bir ön araştırma yapmalısınız. Pest kontrol hizmeti sunacak olan ilaçlama firmasının sektörde ne zamandan beri yer aldığı, bünyesinde bulundurduğu personelin eğitimli ve sertifikalı uzmanlar olup olmadığı ve firmanın sahip olduğu deneyim mutlaka dikkat edilmesi gereken konulardır. Bir ilaçlama firmasıyla çalışmadan önce dikkat edilmesi gereken bir başka konu da, firmanın ilaçlama yaparken kullandığı ilaçların çevreye ve sağlığa olumsuz etkisi olup olmadığıdır. Nitelikli bir böcek ilaçlama firmasının mutlaka Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış kimyasallar kullanması gerekir. Aksi takdirde ilaçlama yapılacak lokasyonda hem insanlar hem evcil hayvanlar hem de çevre zarar görecektir.

İzmir'in tüm ilçelerinde hizmet veren ve sektörün önde gelen Unlimited ilaçlama firması, siz değerli müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmak için özel çaba sarf etmektedir. Eğitimli ve işinde uzman personelimizle Bornova'da karşılaşabileceğiniz tüm zararlı istilaları ve endişe kaynağı koronavirüs için olan virüs ilaçlama uygulamaları için güvenilir, kanıtlanabilir, sürdürülebilir uygulamalar yapmaktayız. Evlerinizde, iş yerlerinizde, yazlıklarınızda ve diğer yaşam alanlarınızda her türlü dezenfeksiyon, fumigasyon talebi ve böcek, haşere sorununda gönül rahatlığı ile firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Alacağınız her cevap ile müşterimiz olmaya bir adım daha yaklaşacaksınız. Bornova'da yer alan tüm açık ve kapalı alanlarda ki dezenfeksiyon ihtiyaçlarına ve zararlı istilalarına müdahale edebilecek kapasitede olan uzmanlarımız, ihtiyaç duyduğunuz her zamanda da yanınızda olmaktan mutluluk duyacaktır. 7/24 hizmet veren Unlimited firmamıza dilediğiniz saatte ulaşabilirsiniz.