Çalışma Bölgelerimiz

Çalışma Bölgelerimiz

Alt Kategoriler

İzmir İlaçlama Firmaları

İzmir İlaçlama Firmaları

İzmir böcek ilaçlama sektörüne yönelik en büyük hizmetlerin gerçekleştirildiği illerin başında gelmektedir. Ev ilaçlaması, apartman ilaçlaması, zirai ilaçlama, otel ilaçlaması ve diğer tüm yaşam alanları ve açık alanlar da dahil olmak üzere, ihtiyaç duyulan hemen her yerde böcek ilaçlama firmaları aktif bir şekilde hizmet vermektedir.

Haşere kontrolü en az tarım kadar eskidir, çünkü günümüzde olduğu gibi geçmişte de ekinleri her zaman zararlılardan uzak tutma ihtiyacı olmuştur. Böcek ve haşere sorunu binlerce yıl öncesinde günümüzde yapıldığı gibi profesyonel bir şekilde önlenemiyordu, ancak eski uygarlıklar bu soruna kendilerince çözüm bulmuşlardı. Mısır'da M.Ö. 3000 kadar önce, kediler tahıl depolarının zararlıları olarak bilinen kemirgenleri kontrol etmek için kullanıldı. Gelincikler, M.S. 500 yılında Avrupa'da, mouser olarak kullanılmak üzere evcilleştirildi.  Geleneksel yaklaşım muhtemelen ilk kullanılan yöntemdi, çünkü yabani otları yakarak veya altına sürerek yok etmek ve daha büyük rakip otçulları öldürmek nispeten kolaydı. Mahsul rotasyonu, refakatçi ekimi (birbirine ekim veya karışık kırpma olarak da bilinir) ve haşereye dayanıklı çeşitlerin seçici üremesi gibi teknikler uzun bir geçmişe sahiptir. Kimyasal pestisitler ilk olarak Sümerler tarafından kullanıldı. Sümerler, M.Ö. 2500 civarında sülfür bileşiklerini böcek ilacı olarak kullandı. Biyolojik kontrol ilk olarak Çin'de dokumacı karınca kolonileri Oecophylla Smaragdina'nın, böcekleri ve tırtılları kontrol etmek için kasıtlı olarak narenciye plantasyonlarına yerleştirildiği M.S. 300 civarında yapıldı.

Modern haşere kontrolü, Amerika Birleşik Devletleri'nde Colorado patates böceğinin yayılmasıyla gündeme geldi. Kimyasal kullanımına yönelik yaşanan büyük tartışmalardan sonra, böceğin yayılımının durdurulması ve kontrol altına alınabilmesi için, arsenik bileşikleri kullanılmasına karar verildi. Bu karar düşünüldüğü gibi insan popülasyonunun zehirlenmesi gibi bir duruma da yol açmadı. Alınan bu kararla birlikte, böcek ilaçları kıta genelinde yaygın olarak kabul edilmeye başladı. 18. ve 19. yüzyıllarda gelişen sanayileşme ve makineleşme ile birlikte, tarımda böcek ve haşere sorunları için kimyasal ilaçlama kontolü yaygınlaştı. 20. yy.'da DDT ve herbisitler gibi birkaç sentetik böcek ilacının keşfi ise bu gelişmeyi artırdı. Ucuz ve etkili bir bileşik olan DDT'nin piyasaya sürülmesi, biyolojik kontrol deneylerine etkili bir şekilde son verdi. 1960'lı yıllarda, kimyasallara karşı direnç ve çevreye zarar verme sorunları ortaya çıkmaya başladı ve biyolojik kontrol bir rönesans yaşadı.

Kimyasal haşere kontrolü günümüzde hâlâ baskın olan haşere kontrolü türüdür. Dünya genelinde olduğu gibi ülkemizde de haşere ve böcek sorunu, kimyasal ilaçlamalarla kontrol altına alınmaktadır. İzmir böcek ilaçlama firmaları, il genelinde yaygın olarak görülen hamam böceği, sivrisinek, fare vb. zararlıları yaşam alanlarımızdan uzakta tutabilmek için, uzman kadro ve profesyonel hizmet anlayışıyla çalışmaktadır. İzmir böcek ilaçlama olarak amacımız, haşere ve kemirgen gibi problemler karşısında yardıma ihtiyaç duyan tüm müşterilerimize, kaliteli, etkili ve güvenilir bir hizmet sunarak, değerli müşterilerimizin %100 memnuniyetini kazanmaktır. İzmir böcek ilaçlama firmaları, günün her saatinde böcek ve haşarelerin ortadan kaldırılması için özveriyle çalışmaktadır. Sizlerde kemirgen ve haşere sorunlarınızda yardıma ihtiyaç duyarsanız, iletişim kanallarımız aracılığıyla bizlere dilediğiniz saatte ulaşabilirsiniz.

Devam...
İstanbul İlaçlama Firmaları

İstanbul İlaçlama Firmaları

Ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul, hemen sektörde sahip olduğu çeşitlişilk ve alternatife böcek ilaçlama konusunda da sahiptir. İstanbul böcek ilaçlama hizmetlerinin en yoğun yaşandığı şehirdir. Geçmişten bu yana sahip olduğu kalabalık nüfus, günümüzde de hızlı bir şekilde artmaya devam etmektedir. İstanbul'da önüne geçilemeyen nüfus artışı, pek çok hizmetin hem yoğun yaşanmasına hem de aksamasına neden olmaktadır.

İstanbul böcek ilaçlama firmaları açısından sayıca fazladır. 1000'e yakın böcek ilaçlama firmasına sahip olan İstanbul'da alternatifin fazla olması, firmalar arasında sıkı bir rekabet yaşanmasına sebep olmuştur. Pek çok firma rakiplerinin önüne geçmek için uygun fiyatlı ancak yetersiz ve kalitesiz  hizmet sunan bir çalışma şekli benimsemiştir. Bu firmalar haşere, böcek ve kemirgen sorunu yaşayan insanların, mevcut problemlerini kökünden halledemedikleri gibi mağduriyetlerini daha artırarak, insanların ilaçlama firmalarına karşı önyargılı ve güvensiz olmalarına sebebiyet vermişlerdir. İstanbul'da çok sayıda bulunan bu korsan firmalar, İl Halk Sağlığı Müdürlüğü tarafından verilen ve denetlenen belgelere sahip olmaksızın çalışmalarına devam ederler. Böcek ilaçlama firmasına ihtiyaç duyan insanlar, haşere ve böcek ilaçlama konusunda firmalarda dikkat etmeleri gereken noktaları bilmedikleri için de mağduriyet yaşarlar.

İstanbul'da ki kalabalık nüfus, Akar (mite) gibi insan vücudunda yaşan zararlılar açısından değerlendirildiğinde, böcek ilaçlama firmalarının ehemmiyeti daha iyi anlaşılır. İnsan vücundan dökülen deri tozları ve deri parçacıklarıyla beslenerek yaşam sürdüren akar (mite), en çok halı, yatak ve koltuk gibi yerlerde görülür. Gözle görülemeyecek kadar küçük olan bu zararlılar,özellikle  bağışıklık sistemi düşük olan çocuklar için tehlikelidir.İnsan sağlığı için ciddi tehlikeler barındıran akar gibi zararlılar insanlarda astım ve çeşitli enfeksiyonlara sebep olur. Havada uçmayan ama ev tozuyla birlikte hareket eden ev tozu akarları, bulundukları yerin yüzeyinde dışkılama yaparlar. Bu dışkılar alerjik hastalıklara sebep olacak özelliktedir. Bu yüzden akar ve insan sağlığını riske sokan diğer tüm zararlıların kontrol altına alınmasını sağlarken, güvenilir bir ilaçlama firmasıyla çalışıldığından emin olunmalıdır.   

İstanbul böcek ilaçlama olarak sahip olduğumuz yeterlilik belgeleri ve sunduğumuz güvenilir hizmet, sektörde öne çıkan isimlerden biri olmamızı sağlamıştır. 2005 yılında çıkarılan "Halk Sağlığı Alanında haşerelere Karşı İlaçlama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik" kurallarına dikkat ederek uygulamalarını gerçekleştiren firmamız, müşteri menuniyetini % 100 sağlar. Hamam böceği, karafatma, yakarca, kara sinek, sivrisinek, kene, bit, güve, fare, sıçan, tahta kurusu, yatak böceği ve daha pek çok zararlı türüyle etkin bir şekilde mücadele gerçekleşiren İstanbul böcek ilaçlama, kullandığı tüm kimyasalların Dünya Sağlık Örgütü (World health organization) tarafından tavsiye edilmiş ve T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından halk sağlığı konusunda ruhsatlandırılmış ilaçlardan oluşmasına dikkat etmektedir. Firmamızda çalışmakta olan uzman kadromuz, haşere ve böcek problemlerinde sorunun kaynağını saptar ve bu doğrultuda ilaçlama yapar. Böylece mevcut sorunun kökünden halledilmesini sağlamış olur.

Devam...
Ankara İlaçlama Firmaları

Ankara İlaçlama Firmaları

Ülkemizin başkenti olan Ankara böcek ilaçlama hizmetlerinin aktif bir şekilde yürütüldüğü illerden biridir. Ankara böcek ilaçlama, haşere ve böcek sorununu yoğun olarak yaşayan yerlerde yaptığı etkili ilaçlamalarla, bu zararlıların tekrar üremesine olanak tanımaz. Hemen her ilde sıklıkla karşılaşılan termitler, karıncalar, hamam böcekleri, fare ve sıçanlar Ankara'da da insanların yoğun olarak mağduriyet yaşadığı zararlı türleridir. Gerekli önlemler alınmadığı taktirde hızlı üreme potansiyellerinden dolayı, bir istilaya neden olan bu zararlılar çok ciddi sorunlar yaratabilirler.

Termit gibi kolonileri evlere yakın yerlerde olan zararlılar, galerilerini yeraltına uzatabilir, evlere girebilmek için çamur tüpleri yapabilirler. Yaşam alanlarının eğitimli bir uzman tarafından düzenli olarak incelenmesi, hasar önemli hale gelmeden önce termit aktivitesinin tespit edilmesine yardımcı olur. Toprağa uygulanan sıvı termitisitler, termitlerin binalara girmesini önleyen kimyasal bir bariyer sağlar. Ayrıca ölümcül yemler de termit imhasında kullanılabilir. Bunlar böcekler tarafından yenir ve yuvaya taşınır. Yuvada koloninin diğer üyeleriyle paylaşılır. Böylece termit gibi böceklerin üremesi düşüşe geçer. Kontrolü ve imhası, böcekleri binadan çıkarmaya ve mevcut olanları öldürmeye çalışmayı içeren profesyonel bir iştir. Bu yüzden bireysel mücadeleler termit gibi zararlıların yok edilmesinde çözüm sağlamayacaktır.

Ankara böcek ilaçlama sektöründe firma sayısının çok olduğu yerlerden biridir. Dolayısıyla burada firmalar arasındaki rekabet fazladır. Ruhsat sahibi olmayan korsan firmalar, müşterilerini düşük fiyat uygulamalarıyla cezbetmeye çalışırlar. Burada ilaçlamaya gereksinim duyan insanların dikkat etmesi gereken husus, böcek ilaçlama firmasının sunduğu ucuz fiyat değil, firmanın ilaçlama konusunda  gerekli olan yeterliliğe sahip olup olmadığı ve işini profesyonel bir şekilde yapıp yapmadığıdır. İyi bir böcek ilaçlama şirketi hangi zararlı türüne hangi ilaçlama yöntemini uygulaması gerektiğini bilmelidir. Kadrosu ilaçlama konusunda eğitimli, deneyimli ve uzman kişilerden oluşmalıdır. Ayrıca iyi bir ilaçlama şirketinde dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri de, Dünya Sağlık Örgütünün önerdiği ve Sağlık Bakanlığı'nın onayladığı ilaçları kullanıp kullanmadığıdır. Tüm bunlara sahip olmayan ancak uygun fiyata ilaçlama yapan korsan bir ilaçalama firması, ne yazık ki mevcut böcek ve haşere sorununu yüzeysel bir şekilde çözümleyecektir. Bu durumda haşere sorunu da devam edecektir.

Ankara böcek ilaçlama olarak, haşere, böcek ve kemirgen kontrolü sağlamada kaliteli ve nitelikli bir hizmet sunmaktayız. Akrep, çıyan, fare, sıçan, hamam böceği, karafatma, sinek, sivrisinek, yatak böceği, kene, güve, bit, karınca, termit ve daha pek çok zararlı türüyle savaşırken hangi ilaçlama uygulamalarını kullanması gerektiğini çok iyi bilen, profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. İlaçlama yaptığımız hiçbir alanda, böcekler ve kemirgenler geri gelmez ya da tekrardan üreme sağlayamaz. Ankara böcek ilaçlama olarak kullanmış olduğumuz tüm ilaçlar, (Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı onayından geçmiş, ruhsatlı, leke bırakmayan ithal ilaçlardır. Firma olarak müşterilerimizin üstün kaliteye ve güvene sahip bir hizmet almalarını sağlamak için 7/24 çalışmaktayız.

Devam...
Denizli İlaçlama Firmaları

Denizli İlaçlama Firmaları

Yaz sıcaklıkları yüksek olan Denizli'de yakarca, karınca, sivrisinek ve hamam böcekleri en sık karşılaşılan zararlılardır. Denizli böcek ilaçlama şehrin neredeyse tamamında hakim olan bu sorun karşısında sunduğu hizmeti, şehir merkeziyle sınırlamamıştır. Denizli'nin tüm ilçelerinde aktif bir şekilde çalışma gerçekleştiren firmamız, tüm haşere ve böceklerin imhasını etkili bir şekilde gerçekleştirir. Böcek ilaçlama sekötünde gün geçtikçe yaşanan teknolojik yenilikleri yakından takip ederek çalışma ortamına dahil eden firmamız, müşterilerine en mükemmel hizmeti sunmayı prensip edinmiş bir firmadır.

Böcek ve haşere sorunu şehirlerin mütemadiyen karşılaştıkları sorunlardandır. Bu yüzden böcek ilaçlama firmaları sadece yaz dönemlerinde değil, neredeyse tüm yıl boyunca yoğun çalışmalar gerçekleştirirler. Hastalık taşıyıcısı kemirgen ve haşereler, insanların hem sağlıklarını hem de psikolojilerini oldukça olumsuz etkiler. Denizli böcek ilaçlama olarak, insanların sağlığını ve huzurunu bozan bu durum karşısında, müşterilerimizin yaşam alanlarında bulunan tüm haşereleri ve kemirgenleri kesin bir çözümle ortadan kaldırmak, öncelikli hedeflerimizden biridir. Firmamız elde ettiği başarılarla ilaçlama sektörünün lider firmalarından biri olmayı başarmıştır. Denizli böcek ilaçlama, Sağlık Bakanlığı Onaylı ruhsata sahip olan kaliteli bir firmadır. Bu yüzden en önemli amacımız, ilaçlama konusunda yeterlilik belgeleri bulunmayan ve gerekli tecrübeye sahip olmayan korsan ilaçlama firmalarının önüne geçmektir. Çünkü ruhsatsız korsan firmalar, yeterli bilgiye sahip olmadıkları için,  uygun fiyatlarla cezbetmeye çalıştıkları insanların haşere ve böcek problemlerini kontrol altına almayı başaramazalar. Korsan firmaların bu yetersizliği ve başarısızlığı, mağduriyet yaşayan insanların böcek ilaçlama firmalarına karşı önyargılı olmalarına sebebiyet vermektedir. Denizli böcek ilaçlama olarak bu durumun önüne geçmek ve müşterilerimize en güvenilir hizmeti sunmak, işimizin önemli bir parçasıdır.

Evlerde, iş yerlerinde, yazlıklarda, apartmanlarda, sitelerde, okullarda, sinemalarda ve daha pek çok yaşam alanında karşılaşılabilecek her türlü böcek, haşere ve kemirgen problemlerinde, eğitimli ve disiplinli uzman kadromuzla ve tam donanımlı ekipmanlarımız ile birlikte müdahale etmekteyiz. Kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama ve daha pek çok yeni yöntemle gerçekleştirdiğimiz uygulamalarımızda siz müşterilerimizin % 100 memnuniyetini kazanmak, firmamız için önemli bir hedeftir. Denizli böcek ilaçlama, sahip olduğu en yeni teknolojik cihazlarla böcek ve haşereleri imha ederek sektördeki en iyi ve kaliteli hizmeti verir. Bunu yaparken de çevre ve insan sağlığını % 100 garanti eder. Bit, pire, güve, sinek, sivrisinek, tahta kurusu, almana hamam böceği, amerikan hamam böceği, karafatma, fındık faresi, ev faresi, sıçan ve daha pek çok zararlı tür karşısında nasıl müdahalede bulunması gerektiğini iyi bilen Denizli böcek ilaçlama, üstün kalite ve hizmet anlayışıyla hareket eder. Firma olarak ilaçlama yapacağımız lokasyonda, halk sağlığını ve huzurunu tehlikeye atacak uygulamalardan kaçınarak, hem çalışanlarımızın iş güvenliğini sağlamayı hem de insanların ve evcil hayvanların hayatlarını riske atmamayı hedefleriz. İhtiyaç duyduğunuz her saatte ulaşabileceğiniz firmamızla iletişime geçmek için irtibat numaralarımızı arayabilirsiniz.  

Devam...
Muğla İlaçlama Firmaları

Muğla İlaçlama Firmaları

Turizm cenneti sayılan Muğla Bodrum, Dalaman, Marmaris,Ortaca, Köyceğiz, Fethiye, Datça ve Milas gibi tatil yöreleri ile ünlü bir yerleşim yeridir. Özellikle yaz aylarında nüfusunu neredeyse ikiye katlayan Muğla, Akdeniz ikliminin etkisindedir ve yaz aylarında yüksek sıcaklıklara sahiptir. Artan sıcaklıklara bağlı olarak Muğla'da ilkbahar ve yaz aylarında sivrisinek, hamam böceği, fare, akrep ve daha pek çok zararlı türü sıklıkla görülür. Büyükşehir Belediyesi'nin etkin mücadelesi yanı sıra Muğla böcek ilaçlama hizmeti veren ve teknik destek sağlayan firmalar konusunda geniş bir yelpazeye sahiptir.

Muğla'da haşere ve böceklerle yürütülen mücadele 12 ay boyunca etkin bir şekilde gerçekleştirilir. Muğla böcek ilaçlama, sivrisinek, çekirge, sıçan, fare, karınca ve daha pek çok zararlı ile mücadele ederken doğa dostu ve çevreye duyarlı olarak ilaçlama yapar. Yaz aylarında artan nüfus yoğunluğuna paralel olarak ilaçlamaya duyulan ihtiyacın artması, profesyonel hizmet vermeyen firma sayısında da artışa neden olmuştur. Sorunu kökünden çözmek için mücadele etmeyen bu firmalar, sadece maddi açıdan kâr odaklı çalışmalar yaptıkları için, insanlarda güven sorunu teşkil ederler. Bu firmalar lokasyonda bulunan mevcut zararlıların üreme alanlarını tespit etmeden, yüzeysel olarak ilaçlama yaptıkları için sorunun tamamen ortadan kaldırılmasını sağlayamazlar. Bu yüzden haşere ve böcek konusunda sıkıntı yaşayan insanların, bir böcek ilaçlama firmasıyla beraber çalışmadan önce mutlaka araştırma yapması gerekir. Kaliteli ve güvenilir bir böcek ilaçlama firmasının, Dünya Sağlık Örgütü normlarına uygun ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ilaçlar kullanması, ayrıca haşere ve böcek konusunda yeterlilik sertifikalarına sahip olması gerekir. İyi bir böcek ilaçlama firması, uyguladığı ilaçlama yöntemlerinde, ulusal normlara uygun olarak üretilmiş ilaçlar kullanarak, çözüm odaklı ve sağlıklı bir hizmet verebilmelidir. Ev, iş yeri, yazlık, apartman, okul vb. tüm yaşam alanlarında meydana gelebilecek herhangi bir zararlı istilası karşısında, özenli uygulamalar gerçekleştirerek insanları haşere, böcek ve kemirgen gibi sorunlardan kurtarabilmeli, sağlıklı ve hijyenik bir ortam sunabilmelidir.

Muğla böcek ilaçlama olarak, kullandığımız tüm kimyasallar Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı'nca onaylanmış kokusuz ve lekesiz ilaçlardır. Sahip olduğumuz işinde uzman ekibimizle birlikte Pest kontrol, dezefenfeksiyon ve fumigasyon ihtiyaçlarını, müşteri memnuniyeti sağlayacak ölçüde kaliteli ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Müşteri ayrımı yapmayarak ve kâr amacı gütmeyerek, tüm yıl boyunca Muğla'da ikamet eden vatandaşlara sunduğumuz nitelikli hizmeti, yaz aylarında geçici olarak ikamet eden yazlıkçılar içinde sunmaktayız. Karınca, termit, kene, güve, yatak böceği, tahtakurusu, sivrisinek, yakarca, kara sinek, fare, yılan, sıçan, hamam böceği ve daha pek çok zararlı türünü kontrol altına alabilecek yeterliliğe sahip bir firma olarak, günün her saatinde tüm müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sizlerde haşere ve böcek konusunda problem yaşıyorsanız ve güvenilir bir ilaçlama firmasıyla çalışmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

Devam...
Aydın İlaçlama Firmaları

Aydın İlaçlama Firmaları

Tarım arazilerinin genişliği ve yoğun tarımsal faaliyetleriyle ön plana çıkan bir il olan Aydın'da, böcek, haşere ve kemirgen sorunu da aynı şekilde öne çıkmaktadır. Bu soruna paralel olarak Aydın böcek ilaçlama konusunda, profesyonel bir şekilde çalışmaktadır. Tarımsal ekonomisiyle ön plana çıkan pek çok ilde olduğu gibi Aydın ilinde de tarımda zararlıları kontrol altına alabilmek için kültürel, kimyasal ve biyolojik yollar tercih edilir.

Zirai alanda zararlı mücadelesinde geleneksel yöntemler kullanıldığı gibi modern yöntemlerde kullanılmaktadır. Tarım arazisinde ekim yapmadan önce toprağın sürülmesi ve yetiştirilmesi haşere yükünü azaltır. Bu, böcek ilacı kullanımını mümkün olduğunca sınırlayan modern bir eğilimin sonucudur. Mahsulün izlenmesi ve sadece gerektiğinde insektisitlerin uygulanması, zararlılara karşı dirençli çeşitlerin ve mahsullerin yetiştirilmesini sağlar. Mümkün olan yerlerde, zararlıların doğal düşmanlarını teşvik eden ve uygun yırtıcıları ya da parazitleri tanıtan biyolojik araçlar kullanılır. Zararlı mücadelesi sadece tarımsal alanlarda geçekleştirilmez. Genel olarak haşere kontrolü, insan faaliyetlerini olumsuz etkileyen, hayvan krallığının bir üyesi olan ve "zararlı" olarak tanımlanan bir türün düzenlenmesi ve yönetilmesidir. Böcek ve haşere sorununda insan tepkisi genellikle verilen hasarın durumuna bağlıdır. Yaratılan hasara göre insan tepkisi hoşgörü, caydırıcılık ve haşereyi tamamen yok etme girişimlerine kadar değişkenlik gösterebilir, ancak genel tutum böcek ve haşarelerin tamamen ortadan kaldırılması yönünde olur.

Haşere ve böcek kontrol önlemleri, entegre bir haşere yönetimi stratejisinin bir parçası olarak uygulanabilir. Evlerde ve kentsel ortamlarda zararlılar, yaşam alanını insanlarla paylaşan, sağlığı olumsuz yönde etkileyen kemirgenler, böcekler, haşereler, sinekler ve diğer organizmalardır. Bu zararlıların kontrolü dışlama, itme, fiziksel uzaklaştırma ya da kimyasal yollarla yapılır. Alternatif olarak, sterilizasyon programları dahil olmak üzere çeşitli biyolojik kontrol yöntemleri de kullanılabilir. Kimyasal mücadele zararlıları kontrol altında tutmak için en sık kullanılan yöntemdir. Aydın böcek ilaçlama hizmetlerinde, yetkin ziraat mühendisleriyle ve uzman teknik kadroyla çalışmaktadır. Kimyasal mücadelede kullandığı tüm ilaçların Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olmasına dikkat eden Aydın böcek ilaçlama, Sağlık Bakanlığı'nca öngörülmüş olan tüm sertifikalara sahiptir.

Haşere, böcek ve kemirgen kontrolünde güncellenerek değişen, teknolojik ve bilimsel hizmetleri yakından takip ederek, modern bir böcek ilaçlama hizmeti sunan Aydın böcek ilaçlama, eğitimli uzman kadrosuyla birlikte tüm açık ve kapalı alanlarda her türlü zararlıyla etkin bir şekilde mücadele etmektedir. İşini disiplinli bir şekilde yapan ekibimiz, ilaçlama yapacağı yerde insan sağlığını riske atacak hiçbir riske girmez ve en güvenli hizmeti vererek çalışmasını gerçekleştirir. Ayrıca uygulama sonrasında yaşanan süreci de yakından takip eden Aydın böcek ilaçlama, müşterilerinin memnuniyetini ve hassasiyetini dikkate alır. Haşere ve böcek ilaçlamasında kalıcı çözüm sağlamayı amaç edinen firmamız, yaşam alanlarının daha sağlıklı ve hijyenik olmasını sağlayarak insanların  mutlu bir yaşam sürmeleri için hizmet verir. Sizlerde böcek ilaçlama konusunda yardım almak istiyorsanız, iletişim kanallarımız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Devam...
Uşak İlaçlama Firmaları

Uşak İlaçlama Firmaları

Uşak böcek ilaçlama, özellikle yaz mevsiminde üreyerek çoğalan böcek ve haşerelere karşı, şehir merkezinde ve ilçelerde çalışmalar yapan kaliteli bir firmadır. Böcek ilaçlama hayati öneme sahip olan sektörlerden biridir. Milyonlarca türe sahip olan böcek, haşere ve kemirgenler kanla, inorganik maddelerle, bitkisel yollarla ve insanların tükettikleri gıda maddeleri üzerinden beslenirler. Hastalık taşıyıcısı olan bu zararlılar, türlerine göre farklılık gösterirler. Dolayısıyla insanlara verdikleri zararlar da farklılık gösterir.

Haşere ve böcekler çok hızlı üreyebilme potansiyeline sahip olan zararlılardır. Sıcak mevsimlerde daha hızlı ürediklerinden yaz aylarında yüksek sıcaklıklar yaşayan Uşak'ta ve çevre illerde bu zararlılarla karşılaşmak yüksektir. Kanalizasyonlarda, çöplüklerde ve pislik barındırıan her ortamda rahatça yaşayabilen haşere, böcek ve kemirgenler üzerlerinde taşıdıkları mikropları, insanların yaşam alanlarına rahatlıkla bırakırlar. Yumurtaları gözle görülemeyecek kadar küçük olduklarından, insanların yaşadığı yerlere bırakılan bu yumurtalar olası bir istilanın habercisidirler. Çoğu insan larva yumurtalarını çıplak gözle göremediklerinden, tek tük karşılaştıkları böceklere fazla ehemmiyet vermezler, ancak burda göz ardı edilen en önemli hata, tek bir böceğin ya da karıncanın koca bir koloninin varlığını kanıtlar nitelikte olduğunun bilinmemesidir. Dişi bir zararlı yüzlerce yumurta bırakabilme potansiyeline sahiptir. Larvalar çok hızlı geliştiklerinden, bir böceğin bıraktığı yumurtalar yüzlerce böcek olarak yaşam alanlarını işgal eder. Bu yüzden karşılaşılan tek bir zararlı türü olduğunda bile, çoğalmalarının engellenmesi gerekir. Bunun için yapılacak şey profesyonel ilaçlama firmaları yardımıyla, böcek ve haşereler karşısında düzenli ilaçlama ugulamaları yapmaktır. Bireysel olarak yapılacak olan ilaçlama, soruna kesin çözüm sağlamayacağı için kesinlikle önerilmemektedir.

Uşak böcek ilaçlama, ev, yazlık, apartman, iş yeri, restaurant, pastane, fırın ve cafe gibi gıda maddelerinin fazla olduğu ve böceklerin üremelerini sağlayacak yüksek sıcaklıkların olduğu bu alanlarda, aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Sağlık Bakanlığı çalışma ruhsatına sahip, profesyonel bir ilaçlama firması olan Uşak böcek ilaçlama, uzman kişilerden oluşan kadrosuyla kaliteli ve nitelikli bir böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Zararlı böcek popülasyonlarını kesin ve etkili bir çözümle ortadan kaldıran eğitimli ve profesyonel ekibimiz, ilaçlama esnasında insan ve evcil hayvan sağlığını riske atmadan çalışır. Böcek ilaçlama hizmetine ihtiyaç duyan herkes için, ikamet ayrımı gözetmeksizin yardım etmeye çalışan firmamız için müşterilerimizin memnuniyeti ve huzuru ön plandadır. Uşak böcek ilaçlama, Sağlık Bakanlığı onaylı kimyasallar kullanan nadir ilaçlama firmalarından biridir. Kapalı ve açık tüm alanlarda böcek ilaçlama hizmeti veren şirketimiz, garantili ve profesyonel bir çalışma sunmaktadır. Kaliteli ve güvenilir böcek ilaçlarımızla ve ilaçlama konusunda işinin ehli olan uzman ekibimizle birlikte, ihtiyaç duyduğunuz her anda ve günün her saatinde hizmet vermekteyiz.

Devam...
Afyon İlaçlama Firmaları

Afyon İlaçlama Firmaları

Mermer yatakları ve kaplıcalarıyla öne çıkan bir şehir olan Afyon'da haşere ve böcek gibi zararlıların en sık görüldüğü zamanlar ilkbahar va yaz aylarıdır. Bu yüzden Afyon'da özellikle bu mevsimlerde böcek ilaçlama firmaları yoğun bir çalışma temposuna girerler. Afyon böcek ilaçlama, uygulama yöntemleri ve saha tecrübesi sayesinde sektördeki çoğu ilaçlama firmasını geride bırakmış önemli bir böcek ilaçlama firmasıdır. Yaz aylarında özellikle artış gösteren ve insnaları çıldırtacak düzeye getiren sivrisinek istilalarında, oldukça etkili bir ilaçlama gerçekleştiren firmamız müşterilerinden de olumlu geri dönüşler almayı başaran nadir firmalardandır.

Yaz aylarında Afyon'da yoğun bir şekilde görülen sivrisinekler tüm illerin yaşadığı sorunlardan biridir. Sivrisinekler "Culicidae" familyasında midge benzeri sineklerdir. Çoğu türün dişileri kanla beslenir. Bu yüzden insanlar sıklıkla ısırıklara maruz kalırlar. Bazı sivrisinek türleri sıtma ve diğer hastalıklar için vektörler olarak hareket eder. Bu insan sağlığını riske atan bir durumdur. Hastalık taşıyan ve insanlar için ciddi tehlike barındırın sivrisinekler, tarihsel olarak DDT ve diğer kimyasal yollarla kontrol edilmişlerdir, ancak bu böcek öldürücüler olumsuz çevresel etkiler yarattıkları için sivrisinek istilalarında başka kontrol yöntemleri denenmiştir. Bu konrol yöntemlerinden biri üremek için suya ihtiyaç duyan sivrisineklerin, ilk kontrol hattı bataklıkları boşaltmak ve durgun su birikimlerini azaltmaktır. Bu onların üreme yerlerinin azaltılmasını sağlar. Diğer bir kontrol yöntemi ise balık ya da diğer yırtıcı hayvanların kullanılmasıyla larvaların biyolojik kontrolü, genetik kontrol, patojenlerin sokulması, büyümeyi düzenleyen hormonlar, feromonlar ve sivrisinek tuzaklarıdır.

Sivrisinek, kara sinek,karınca, termit,  hamam böceği, tahta kurusu, fare, sıçan, kene ve güve gibi yaygınlık gösteren zararlılarla mücadele yöntemleri oldukça çeşitlidir. İyi bir böcek ilaçlama firması hangi zararlı türünü nasıl kontrol altına alması gerektiğini bilmelidir. Çünkü her haşere ya da kemirgen aynı kimyasalla ya da aynı yöntemle yok edilmez. Kokulu ilaçlama, kokusuz ilaçlama, jel ilaçlama, biyolojik mücadele, fiziksel mücadele, zehirli yem uygulaması ve yapışkan jel uygulaması farklılıklar taşıyan haşere kontrol yöntemleridir. Bunlar arasında günümüzde en çok tercih edilen böcek ilaçlama yöntemi kokusuz ilaçlamadır. Bu yöntemde böcek ve haşereler ilaca temas ettiklerinde, zehir vücutları tarafından emilir ve sinir sistemlerinin çalışması durur. Böylece tüm haşere ve böcekler ölmüş olur. Kokusuz ilaçlamanın yaygın olarak tercih edilmesinin en büyük sebebi, ilaçlama yapılırken ortamdan uzaklaşmaya ya da ilaçlama öncesinde ön hazırlık yapılmasına gerek olmamasıdır.

Afyon böcek ilaçlama, haşere ve böcek kontrolünde uygulanan tüm yöntemlere hakim olan profesyonel kadrosu sayesinde, ilaçlama sektöründe öne çıkan bir isim olmuştur. Firmamız Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanmayı tercih ettiği için, çevre ve insan sağlığını riske atmamaya özen gösterir. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışına sahip olarak ilaçlama yapan Afyon böcek ilaçlama, her türlü haşere ve böcek sorununda gönül rahatlığıyla tercih edeceğiniz bir firmadır. İhtiyaç duyduğunuz her anda, iletişim kanallarımız aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Devam...
Manisa İlaçlama Firmaları

Manisa İlaçlama Firmaları

Manisa böcek ilaçlama firmaları, tüm Manisa'da şehir merkezi başta olmak üzere tüm ilçelerde haşere ve böcek ilaçlama konusunda kapsamlı bir hizmet sunmaktadır. Unlimited ilaçlama firması ise Manisa ilaçlama firmaları içinde böcek ilaçlama sektöründe gerçekleşen teknolojik gelişmeleri yakından takip eden yenilikçi ve deneyimli bir ilaçlama firmasıdır. Teknolojik gelişmeye paralel bir ilaçlama hizmeti gerçekleştirir. Verimli tarım arazilerine sahip olan Manisa'da, tarım önemli bir geçim kaynağıdır. Tarımın şehir ekonomisinde önemli bir yer tutması, zirai alanda karşılaşılan zararlı türleriyle profesyonel mücadele gerekliliğini doğurmuştur.

Zirai alanda ilaçlama yapılacağı zaman, tarım zararlıları hakkında da uzman böcek ilaçlama firmalarıyla çalışmak gerekir. Ancak temel nokta kullanılacak ilaçların Tarım Bakanlığı değil, Sağlık Bakanlığı onaylı olması, dahası ilaçlamanın tarım ürünlerini ve insan sağlığını olumsuz yönde etkileyecek şekilde yapılmaması gerekir. Tüm bunlar işinde uzman teknik ekiple çalışan bir Unlimited gibi bir ilaçlama firmasıyla sağlanabilecek noktalardır. Manisa böcek ilaçlama firmaları içinde yükselen bir konumda olan Unlimited, müşterilerine kusursuz bir hizmet sunabilmek gayesiyle hareket eden bir firmadır. Yaptığı uygulamalarda sadece tarım zararlılarını değil, haşere ve böcek gibi zararlıları da kontrol altında tutmaya çalışır. Çünkü böcek, haşere ve kemirgen sorunu insanların yaşam alanlarında sıklıkla karşılaştıkları olumsuz durumlardandır.

Manisa tarım üretimi ile beraber böcekler içinde ekolojik bir cennettir. Birbirinden farklı türde böcek ve elbetteki haşere sayılabilcek tür Manisa il sınırları içinde görülmektedir. Türkiye'nin temel haşere sorunu hamam böceklerinden, süne zararlısına kadar pek çok farklı türde haşere Manisa sakinlerinin hayatlarının içindedir. Yine haşerelerden genel olarak bilinen ismi ile tahtakuruları diğer isimleri ile pudra böcekleri, mobilya böcekleri gibi Bostrichoidea ailesine mensup çeşitli böcekler, evlerde yapısal ahşap olarak kullanılan ve mobilya yapmak için kullanılan kuru, terbiyeli ahşaba saldırır. Çoğu durumda, hasarı yapan larvalardır; bunlar ahşabın dışından görünmez, ancak öğenin iç kısmında ahşabı çiğnerler. Bu böcekler sert ağaçların diri odunlarına hatta kontrplak dahil yumuşak ağaçlara bile saldırırırlar. Evlerdeki masa, sandalye gibi mobilyaların ya da kapı ve pervazların baş düşmanı olan bu böceklerin varlığı, ancak eşyalar zarar gördüğü zaman anlaşılır. Bunu önlemenin ilk adımı inşaatta ya da mobilya üretiminde kullanılmadan önce ahşabın kimyasal olarak işlenmesidir. Fakat tarım arazilerile bilinen Manisa'da işlememiş tahta sıklıkla kullanıldığından tahta kurdu ilaçlama firmalarının önüne ciddi bir sorun olarak çıkmaktadır. Manisa'da tek bu haşere dahi ilaçlama firmaları tercihinden uzmanlığa önem verilmesini zorunlu kılar.

Bunların dışında hamam böceği, tahta kurusu, güve, bir, fare, sıçan ve sivrisinek gibi di,ğer haşere ve kemirgenlerde yaşam alanlarımızın baş düşmanıdır. Evde bulunan eşyalara verdikleri zararın yanı sıra, bu zararlıların insan sağlığına da oldukça olumsuz etkisi vardır. Pek çok hastalığın taşıyıcısı durumunda olan bu zararlılar, evde insanların temas halinde olduğu yerlerde gezintiye çıktıklarında, taşıdıkları hastalıkların insanlara bulaşmasına da neden olurlar.

Manisa böcek ilaçlama firmaları içinde Unlimited, insan sağlığını riske atan tüm zararlılarla profesyonel bir şekilde mücadele eden, oldukça deneyimli bir ilaçlama firmadır. İlaçlama yapacağı lokasyonda var olan zararlı türünü saptadıktan sonra işe koyulan firmamız, kaliteden ve güvenilirlikten ödün vermeden mevcut zararlının ortadan kaldırılmasını sağlar. Uzman kadromuz ilaçlama öncesinde kontrol ettiği lokasyonu, ilaçlama sonrasında da takip etmeye devam eder. Manisa il sınırlarında faaliyet gösteren Unlimited böcek ilaçlama, şehir merkezinde yaptığı hizmetleri tüm ilçelere de götüren özverili bir firmadır. İlaçlama yaparken kullandığı tüm kimyasallar Sağlık Bakanlığı onayını almış ürünlerdir. İnsan sağlığını ön planda tutarak hizmet veren Manisa böcek ilaçlama firması Unlimited, kemirgen, böcek ve haşere konusunda yardıma ihtiyaç duyan herkese 7/24 hizmet vermektedir. 

Devam...
Balıkesir İlaçlama Firmaları

Balıkesir İlaçlama Firmaları

Haşere ve böcek ilaçlama konusunda lider isimlerden biri olan Balıkesir böcek ilaçlama, ev, apartman, okul, iş yeri ve daha pek çok yaşam alanını kemirgen ve haşere gibi zararlıların istilasından korur. Tarım ve hayvancılığın şehrin en önemli geçim kaynağı olduğu Balıkesir'de, zirai ilaçlama önemlidir. Tarım arazilerinde herhangi bir zararlı istilasına olanak vermemek için gerekli olan bu kimyasallarda dikkat edilmesi gereken en önemli şey, Sağlık Bakanlığı tarafından onay alıp almadığına bakılmasıdır. Sertifikası olmayan kimyasal ilaçlar da, istila sorununu ortadan kaldırabilir, ancak bu ilaçlar araziye ve tarım ürünlerine olumsuz etki ederek insan sağlığına ciddi zararlar verebilir. Bu yüzden zirai ilaçlamaların ekstra dikkate ve profesyonelliğe ihtiyacı vardır.

Tarımsal arazilerde yaşanan zararlı sorunu, şehir merkezlerinde de sıklıkla yaşanmaktadır. Özellikle fare, sıçan, sinek, sivrisinek, hamam böceği, güve ve yatak böceği gibi zararlılar kent merkezlerinde hayatı zindana çevirebilen türlerdir. Bunlar sorunu yaşayan kişiler tarafından, piyasada bulunan ilaçlarla geçici olarak önlenebilir, ancak kesin çözüme kavuşmazlar. Çünkü her zararlının farklı bir kontrol alma yöntemi vardır. Zehirli yemler, sıçan, fare, salyangoz, termit, karınca, hamam böceği ve diğer zararlıları kontrol etmek için kullanılan oldukça yaygın bir yöntemdir. Bazik granüller ya da başka bir formülasyon, hedef türler için çekici bir gıda ve uygun bir zehir içerir. Zehirli yemler karıncalarda kullanıldığında, işçilerin maddeyi koloniye geri götürmeleri gerekir. Bunun içinde zamana ihtiyaç vardır. Bu yüzden zehirli yemin yavaş etkili bir toksin maddeye ihtiyacı vardır. Sinekler için kullanılacak bir zehirli yemde ise sineklerin daha fazla yumurtlamalarına engel olacak ve rahatsızlığı önleyecek, hızlı etkisi olan bir maddeye ihtiyaç vardır. Sümüklü böcek ve salyangoz yemleri genellikle çocuklar ve ev hayvanları için tehlikeli olan yumuşakça metaldehit içerir. Tüm bunlar basit bir zehirli yemde bile zararlının türüne göre değişen etken maddeler kullanıldığını gösterir. Piyasada satılan ürünlerde bu farklılık dikkate alınmadığı için, mevcut zararlı sorunu çözülemediği gibi, bu zararlılar yuvalanma ve istila için zaman bile kazanmış olurlar. Bu yüzden haşere ve böcek sorunlarını kökünden halletmek için mutlaka bir böcek ilaçlama firması ile çalışılması gerekir.

Balıkesir böcek ilaçlama, kaliteden ödün vermeyerek çalışan profesyonel bir ilaçlama firmasıdır. Çalışma yapacağı alanda mevcut zararlının türüne göre ilaçlama yöntemi belirleyerek çalışan uzman kadrosu, ele aldığı haşere ve böcek sorununu kökünden halleder. İlaçlama yapmadan önce lokasyon kontrolü gerçekleştiren teknik ekip, izleyeceği yöntemle ilgili müşteri bilgilendirmesi yapmayı da ihmal etmez. Haşere, böcek ve kemirgen gibi her türlü zararlı mücadelesinde etkin bir şekilde çalışan Balıkesir böcek ilaçlama, tüm müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.

Devam...
Aliağa ilaçlama firmaları yeni faaliyet göstermeye başlasın veya eskiden beri faaliyet göstersin Aliağa’da hizmet verirken ortak bir sorunun üstesinden gelmelidirler. İzmir'in en önemli sanayi ilçelerinden biri olan Aliağa, yaz aylarında nem ve sıcaklığın çok yoğun yaşandığı bir yerleşim yeridir. İlçede nem ve sıcaklığın yüksek olması haşere ve böcek sorununun sıklıkla yaşanmasına sebep olmaktadır. Özellikle hamam böceği konusunda sorun yaşayan Aliağa'da da hizmet veren Unlimited, her türlü haşere istilası sorununu etkili bir şekilde çözmektedir. Sadece Aliağa’da değil başta İstanbul, Ankara, İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Balıkesir, Muğla, Afyon ve Uşak illeri olmak üzere ilaçlama, dezenfeksiyon ve fumigasyon uygulamaları yapan böcek ilaçlama firmamız, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan güvenilir, kesin çözüm odaklı ve nitelikli eleman kadrosuna sahip bir ilaçlama firmasıdır. Yaşadığınız haşere veya dezenfeksiyon talepleri için ilaçlama firmaları arasından seçim yapacaksanız, araştırma ve sorular önemlidir. Ülkemizin önemli bir metropol şehri olan İzmir'de yaşıyorsanız ve ilaçlama hizmeti almak istiyorsanız, yapmanız gerek ilk…
İzmir ve Balçova İlçesinde faaliyetlerine başlayan ve Balçova ilaçlama firmaları içinde de faaliyetleri ile yer alan Unlimited Böcek İlaçlama Pest Kontrol ve Çevre Sağlığı firmamız, İzmir’deki tüm ilçelerde olduğu gibi Balçova'da da aktif bir şekilde faaliyet göstermektedir. Havalimanına yakın olan Balçova, İzmir'de jeotermal ısıtmanın yoğun olarak kullanıldığı merkezi bir ilçedir. Bu yüzden Balçova yoğun bir şekilde hamamböceği sıkıntısı yaşar. Alman hamam böceği, Oryantal (Doğu) hamam böceği, Amerikan hamam böceği gibi tüm hamam böceği türlerinin yoğun olarak görüldüğü ilçede farklı büyüklükte ve yetenekte böcek ilaçlama firmalarının farklı uygulamalara dayanan böcek ilaçlama hizmetleri de yoğun bir şekilde yürütülmektedir. Bu İzmir ilaçlama firmaları içinde pek az firma ölçümlenebilir ve garantili hizmet vermektedir. Diğer ilaçlama firmalarından farklı olarak ölçümlenebilir hizmet takibi sistemi uygulayan Unlimited Balçova ilçesinde de müşterileri için böcek ilaçlama konusunda en güvenilir ilaçlama firması olmak için her uygulama ile beraber veriye dayalı sistemli çalışmalarını sürdürmektedir. Unlimited ilaçlama firmamız böcek ve haşereleri profesyonel…
Bayraklı ilaçlama firmaları sayıca İzmir’de en yoğun faaliyetlerini Bayraklı ilçesinde yapmaktadır. Kent nüfusunun fazla olduğu ilçelerden biri olan İzmir'in Bayraklı ilçesinde böcek kontrol ve haşere sorunu yüksek oranda yaşanmaktadır. Bu soruna paralel olarak Bayraklı'da böcek ilaçlama hizmeti sunan pek çok ilaçlama firması bulunmaktadır. Böcek ilaçlama ve pest kontrol hizmeti sunan Unlimited ilaçlama firmamız kaliteli ve nitelikli hizmeti sayesinde ilçede bulunan tüm firmalar arasında ön plana çıkmaya başlamıştır. Unlimited ölçümlenebilir hizmet anlayışı ile güvenilir ilaçlama hizmeti sunan nadir firmalardan biridir. Bayraklı’da çok sayıda yer alan böcek ilaçlama firmalarının belki de yarısından fazlası, işinin ehli olmayan personeller ile çalışmaktadır. Ancak İlaçlama firmaları içinde önce gelen Unlimited eğitimli ve sertifikalı uzman bir kadroyla çalışmaktadır. Tüm İzmir’de olduğu gibi Bayraklı'da da böcek ilaçlama, dezenfeksiyon ve fümigasyon işlemlerinde % 100 başarı sağlayan az sayıdaki firmadan biri olan böcek ilaçlama firmamız, ilkbahar ve yaz aylarında yoğun bir çalışma temposuna girer. Özellikle bahar ve yaz aylarını yoğun…
İlaçlama firmaları Bornova ilçesine hizmet verirken ilçenin doğal yerleşimini iyi anlamak zorundadır. Yamanlar Dağı'nın eteğinde yer alan İzmir'in en kalabalık, en eski ve büyük ilçelerinden biri olan Bornova, yaz aylarını oldukça yüksek sıcaklıkların etkisinde geçirir. Yaz mevsiminin başlamasıyla baş gösteren sivrisinek sorunu, ilçe halkının en muzdarip olduğu konulardan biridir. İlçede ayrıca nemi ve sıcak havayı seven böcek ve haşerelerde en fazla yaz mevsiminde yayılım göstermeye başlar. Hamam böceği, karafatma, oryantal hamamböceği, alman hamamböceği, sivrisinek, karasinek ve daha pek çok zararlı türü yaz aylarında artış gösterir. Böcek ve haşerelerin yoğunluğu tüm İzmir'de olduğu gibi Bornova'da da ilaçlama firmalarının büyük bir rekabet içinde artan şekilde pest kontrol hizmetlerinin fazla olmasını sağlamıştır. İzmir Bornova ilçesi her zaman ilaçlama firmaları konusunda oldukça fazla alternatife sahipti. Fakat pek çok ilçede olduğu gibi Bornova’da da Kovid-19 pandemisi ile beraber ilaçlama firmalarının sayısında büyük bir patlama meydana geldi. Farklı pek çok kurum, işletme hatta evlerden gelen virüs…
Buca İlaçlama firmaları içinde böcek ilaçlama, virüs ilaçlama, dezenfeksiyon, fumigasyon hizmetini güvenle alabileceğiniz ilaçlama firması sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Unlimited nüfusun yoğun olduğu bir ilçe olan böcek ilaçlama, virüs ilaçlama, dezenfeksiyon, fumigasyon hizmetini evlerde, iş yerlerinde, yazlıklarda, okullarda, hastanelerde, zirai alanlarda ve fabrikalarda kaliteden ödün vermeden, yasal ve geçerli sertifikalara dayalı uzman bir kadro ile uygulayabilen nadir ilaçlama firmalarından biridir. Unlimited ilaçlama firması olarak sahip olduğumuz profesyonel teknik ekiple birlikte, Buca ve diğer tüm ilçelerde karşılaşacağınız, her türlü böcek ve haşere sorununuzda yanınızda olmaktan gurur duymaktayız. İlaçlama firmaları içinde sektörde uzun yıllara dayanan tecrübemizle birlikte, uygulama yapacağımız tüm lokasyonlarda insan ve evcil hayvan sağlığına zarar vermeyen ilaçlar kullanmaktayız. Uzmanlarımız yaptığı tüm uygulamalarda, sağlık üzerinde oluşabilecek herhangi bir zararı tümüyle ortadan kaldıracak önlemleri aldıktan sonra ilaçlama yapmaktadır. İzmir ilaçlama olarak oldukça hassasiyet gösterdiğimiz bu konu, sağlık açısından oldukça önem arz eden bir konudur. Piyasada bulunan pek çok böcek ilaçlama firmasının…
İlaçlama firmaları turizm beldeleri için ayrı bir öneme sahiptir. Çeşme ilaçlama firmaları açısından da durum farklı değildir. Tek bir hamam böceği istilası bir işletmenin saygınlığını düşürdüğü Çeşme gibi sezonu kısa turizm ilçelerinde işletme için büyük bir maddi kayıp demektir. İlaçlama firmaları seçiminde yapılacak hataların bu sebeple turizm işletmeleri için telafisi daha zordur. Üstelik artık Kovid-19 pandemisi ile beraber ilaçlama firmaları çok işlevli bir rol oynamaya başlamışlardır. İşletmelerini aktif durumda tutabilmek için Koronavirüs sertifikası almak isteyen turizm işletmeleri ilaçlama firmalarının deneyimine ve ilgisine daha çok muhtaç hale gelmiştir. Artık bir sırt çantası ilaçlı su ve pompa ile ilaçlama adı altında hileli yöntemler kurgulayan sezonluk kurulan ilaçlama firmalarına değil, işin bilincinde olan saygın ve güvenilir ilaçlama firmalarına ihtiyaç vardır. Böcek ve haşere yönünde ise Çeşme’den bahsederken, ülkemizin önde gelen turizm beldelerinden biri olmasını ilk sıraya koymak gerekir. Sadece yerli turistleri değil yabancı turistleri de ağırlayan önemli bir yerdir. Her mevsim uğrak yeri…
Çiğli ilaçlama firmaları etkinlikte neredeyse tüm ilaçlama sahalarında faaliyet göstermektedir. Bu sahalar ev ilaçlamaları, avm ilaçlamaları, cafe ve restoran ilaçlamaları ve geniş alan ilaçlama ve haşere kontrolü gerektiren fabrika ilaçlamalarıdır. Bu kadar farklı alanda kaliteli ve sürdürülebilir bir hizmet verebilmek ise ilaçlama firmalarının birçoğunun kapasitesinin ve yeteneğinin üstündedir. Unlimited ilaçlama firması ise yıllardır sektördeki deneyimi ve geniş uzman ve teknik kadrosu ile rahatlıklar bu yükü kaldırabilen nadir ilaçlama firmalarından biridir. İlaçlama firmalarının hizmet verdiği sahaların incelenmesine başladığımızda ilk olarak Organize Sanayi Bölgesi ilaçlama uygulamalarından başlamak en doğru başlangıç noktası olacaktır. Çünkü Çiğli ilçesinin gelişimde başrolü ilçe sınırları içinde bulunan organize sanayi bölgeleri oynar. Çiğli başta Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nin varlığı ile İzmir’in endüstriyel üretim merkezlerinden biri olmuştur. Elbette böcek ilaçlama uygulamaları adına da geniş alanlara yayılan farklı sektörlerdeki fabrikalarda da böcek ve haşere sorunu da aynı çeşitliliğe ve genişliğe paralel büyümüştür. Bunun yanı sıra Çiğli’nin üretim tesislerinin merkezi olması ve…
Gaziemir ilaçlama firmaları sayıca her gün daha fazla artmaktadır. Çünkü İzmir'de ilçesi Gaziemir, son yıllarda artan nüfusuyla dikkat çekmektedir. Nüfusun artmasında ki en büyük etken, ilçenin gelişmişlik düzeyinde meydana gelen artıştır. Alışveriş merkezlerinin fazlalığı, Adnan Menderes Hava Limanı, sanayi ve ticaretin gelişmesi gibi sebeplerle ilçede konut sayısı artmış ve nüfus kalabalıklaşmıştır. Pek çok sektörel gelişme yaşayan Gaziemir'de böcek ilaçlama sektörü de yoğun bir talep görmektedir. İlaçlama firmaları da bu talebi değerlendirmiştir. Unlimited ilaçlama olarak tüm ilçelerde sunduğumuz hizmeti, Gaziemir'de de sunmaktayız. Gaziemir'de görülen tüm haşere ve böcek sorununu tamamen ortadan kaldıran uzman personelimizle birlikte, tüm müşterilerimizn ihtiyaçlarına cevap vermekteyiz. Gaziemir'de bulunan sayısı onlarca olarak ifade edilen ilaçlama firmalarının aksine, Unlimited ilaçlama firmamız kaliteyi, güveni ve uygun fiyatları aynı anda sunmaktadır. Uyguladığı ilaçlama yöntemleriyle, tüm rakiplerini geride bırakan firmamız, ISO 9001 kalite yönetim sistemi ve ISO 10002 müşteri yönetimi sistemi belgelerine sahip nadir firmalardan biridir. Firmamız ayrıca TSE yeterlilik belgesine de…
Karabağlar hem ilaçlama firmaları hem İzmir'in nüfus yönünden en kalabalık ilçelerinden biridir. Yaz aylarından sıcaklık ve nemin artması, hamamböceği gibi haşere türlerinin yaşam alanlarını istila etmesine yol açar. Karabağlar böcek, haşere ve kemirgen problemlerinin yoğun olarak yaşandığı bir yerdir. Bu yüzden Karabağlar'da böcek ilaçlama ve pest kontrol hizmetleri konusunda çok sayıda ilaçlama firması bulunur. Karabağlar'ın en deneyimli ve güvenilir firması olan Unlimited böcek ilaçlama firmamız, sadece Karabağlar ilçesinde değil Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Balıkesir, Muğla, Afyon ve Uşak illeri olmak üzere yoğun bir şekilde hizmet vermektedir. Hamam böceği, oryantal hamam böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, kara fatma, yakarca, fare, sıçan, sivrisinek ve karasinek gibi haşere ve kemirgen türleri, insanların yaşam alanlarına temas ettiğinde, taşıdıkları bakteri ve virüsleri geçtikleri her yere bırakır. Pek çok hastalığın taşıyıcısı olan bu zararlı türlerinin bıraktıkları bakteriler, insanlara ve evcil hayvanlara çok ciddi zararlar verebilir. Bu tarz problemleri önlemek için mutlaka…
Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü İzmir'de, yaz aylarını yüksek sıcaklık ve nemin etkisinde geçiren Kemalpaşa, hamamböceği ve sivrisinek sorunu yaşayan ilçelerden biridir. Son yıllarda sanayiye bağlı olarak artan nüfusla birlikte Kemalpaşa'da ilaçlama hizmeti veren firmalara olan ihtiyaç da artmıştır. Unlimited böcek ilaçlama pest kontrol ve çevre sağlığı firması olarak Kemalpaşa'da aktif bir şekilde çalışan firmamız, böcek, haşere ve kemirgen istilalarına yönelik özel uygulamalar yaparak çalışmaktadır. Özellikle yaz aylarında yoğun bir çalışma temposuna giren firmamız, İzmir'in tüm ilçelerinde sunduğu böcek ilaçlama, virüs ilaçlama, dezenfeksiyon ve fümigasyon hizmetini Kemalpaşa'da da etkili bir şekilde yürütmektedir. Verimli arazileri sayesinde tarımsal faaliyetlerin hız kazandığı Kemalpaşa'da tarım zararlılarının sebep olduğu bazı problemler yaşanmaktadır. Özellikle kiraz ağaçlarının zararlıları yaygın bir şekilde görülmektedir. Kiraz sülüğü, kiraz sineği ve yazıcı böcekler gibi türlerin yaygın olduğu Kemalpaşa'da, zirai ilaçlama yapılması zorunluluk halini almıştır. Tarım zararlılarının yok edilmesi ve kontrol altına alınabilmesi için yapılan zirai ilaçlamalar, ağaçların zarar görmesini ve maddi kaybın…
İnsanların yaşadıkları ve yoğun olarak bulundukları yerlerde üreme gerçekleştiren haşere, böcek ve kemirgen gibi zararlılar önlem alınmadığı taktirde sağlık açısından ciddi sorunlar yaratabilir. Bu sebeple ev, iş yeri, okul, alışveriş merkezi, yazlık, apartman, site ve sinema gibi insanların sıkça vakit geçirdiği yerlerin haşere ve böceklerden temizlenmesi gerekir. İzmir'in en kalabalık nüfusuna sahip ilçelerinin başında yer alan Konak, zararlı istilasının yoğun olduğu bir ilçedir. Bu yüzden Konak'ta üreme potansiyeli yüksek olan böcek ve haşerelerin, profesyonel bir böcek ilaçlama firması tarafından kontrol altına alınması neredeyse bir zorunluluktur. Çünkü böcek ve haşere gibi zararlılar, çok hızlı bir şekilde üreyebilen ve bulundukları alanı kolay bir şekilde ele geçirebilen zararlı türleridir. Hamam böceği, kara fatma, yakarca, kalorifer böceği, gümüş böceği, tesbih böceği, fare, sıçan, ve ev faresi gibi zararlı türleri nem ve sıcağı severler. Yaşam alanlarına özellikle banyo ya da tuvalet gibi yerlerden kolaylıkla geçiş yapan bu zararlılar, hızlı bir şekilde üreyerek bulundukları alanda koloniler…
Kentleşme ve modernleşme sürecinin hız kazandığı dünya genelinde, kendi yaşam alanlarında sıkışmış olan pek çok zararlı türü yiyecek bulabilmek ve barınabilmek için, insanların yaşam alanlarına yönelmiştir. Özellikle evlerde ciddi sorunlara sebep olan bu zararlılar kontrol altına alınmadığında, koloniler kurarak büyük istilaların meydana gelmesine sebep olurlar. İzmir genelinde olduğu gibi Menemen'de de yoğun bir şekilde karşılaşılan haşere sorunu, uzman böcek ilaçlama ve pest kontrol hizmeti sunan firmalar aracılığıyla ortadan kaldırılmaktadır. Menemen böcek ilaçlama olarak, ilçede ikamet eden insanların korkulu rüyası olan fare ve hamam böceği gibi zararlıları etkili bir şekilde kontrol altına alan firmamız, sorunu kökünden hallederek mevcut sorunun tekrarlanmasına izin vermez. İlaçlama hizmeti sunulurken böcek, haşere ve kemirgen gibi zararlılarla mücadelede kullanılan kimyasallar pek çok insan için soru işaretine sebep olmaktadır. "Kullanılan kimyasallar çevreye ya da insan sağlığına zarar verecek boyutta bir risk taşır mı?" endişesi birçok insanın ilaçlama hizmeti almasını engellemektedir. Bu durum profesyonel olmayan firmaların yaptığı ilaçlamalar konusunda…
Menderes, İzmir'in son yıllarda yükselişe geçen turizm beldelerinden biri olarak kabul edilmektedir. Verimli toprakları, temiz plajları ve oksijeni bol havasıyla insanları cezbeden Menderes tarım ve hayvancılık konusunda da oldukça ilerlemiş bir ilçedir. Tarımın ön planda olduğu ilçede, yaşanan en büyük sıkıntılardan biri tarım zararlılarıdır. Bu yüzden ilçede zirai ilaçlama yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. İzmir böcek ilaçlama ve pest kontrol firması olarak, Menderes'te bulunan tüm açık ve kapalı alanlarda etkili bir şekilde hizmet veren firmamız, zirai ilaçlama konusunda deneyim sahibi bir firmadır. Menderes'te son yıllarda nüfus hızla artmasına rağmen, kentleşme hızı çok yüksek değildir. Doğayla harmanlanan bir yaşam tarzını benimsemiş olan yöre halkının, başlıca sıkıntısı özellikle yaz aylarında artış gösteren böcek ve haşere istilalarıdır. Piyasada satılan ilaçlarla müdahale edilemeyecek kadar sorun yaratan bu zararlılar, uzman böcek ilaçlama firmaları tarafından kontrol altına alınmaya çalışılmaktadır. Oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, tahta kurusu, ağaç kurdu, kene, bit, pire, güve, çekirge, akrep, çiyan, kalorifer…
İzmir'in tarım ilçelerinden biri olan Ödemiş, son yıllarda artan nüfusuyla dikkat çekmektedir. İlçenin gelişmişlik düzeyinin artmaya başlaması, pek çok sektörel gelişmeyi ve yenilenmeyi de beraberinde getirmiştir. Bu sektörel gelişmelerden biri böcek ilaçlama pest kontrol ve çevre sağlığı hizmetidir. Özellikle zira ilaçlamanın yoğun olduğu Ödemiş böcek ilaçlama hizmetleri konusunda yaşanan gelişmelerle dikkat çeken bir ilçedir. İzmir böcek ilaçlama firmamız, tüm ilçelerde sunduğu böcek ve haşere ilaçlama hizmetini Ödemiş ilçesinde de yoğun bir şekilde sürdürmektedir. Hamam böceği ve kemirgenler konusunda yoğun bir talebin yaşandığı Ödemiş'te, ilaçlama konusunda yaptığımız özel uygulamalar sayesinde, olası tüm zararlı istilalarını etkili bir şekilde önlemekteyiz. Nüfusun artış gösterdiği Ödemiş'te, okul, ev, iş yeri, fabrika, apartman, site ya da alışveriş merkezi gibi insan kalabalığının fazla olduğu yerlerde zararlı istilasıyla karşılaşmak çok olasıdır. Bu zararlı türleri arasında, özellikle yaz aylarında artış gösteren karınca ve fare istilaları dikkat çekmektedir. İlçede yaşayan yöre insanının piyasada bulunan böcek ilaçlarıyla duruma müdahale etmeye çalışsa…
Yeşilin ve doğanın hakimiyetinde bir yer olan İzmir'in Tire ilçesi, tarım ticaretinin yoğun olarak yapıldığı bir ilçedir. Böcek, haşere ve kemirgen gibi zararlı türleri bakımından da yoğunluk yaşayan Tire'de, böcek ilaçlama hizmetini aktif bir şekilde yürüten İzmir böcek ilaçlama firmamız, yoğun bir çalışma temposuna sahiptir. Zirai ilaçlamanın yoğun olduğu ilçede bulunan tüm açık ve kapalı alanlarda sorunsuz bir şekilde hizmet veren firmamız, sahip olduğu referanslarla böcek ilaçlama pest kontrol sektöründe kendini ispatlamış olan ender firmalardan biridir. Arıcılık konusunda gelişme göstermiş olan Tire'de, sıcak yaz aylarında yoğun bir hamam böceği istilası sorunu yaşanır. Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği ve Oryantal hamam böceği gibi türlerin yanı sıra kalorifer böceği, yakarca, gümüş böceği gibi haşere türleri de çok sıklıkla görülür. Tek bir dişinin yüzlerce yumurta bırakabilme özelliğine sahip olması, haşere ve böcek gibi zararlı türlerinin bir yaşam alanında kolayca yayılım göstermeleri ve hızlı bir şekilde istilaya sebep olmaları anlamına gelir. Pupa evresi…
Torbalı İzmir'in gelişme gösteren ilçelerinden biridir. İlçenin özellikle son yıllarda yaşadığı bu gelişme hem nüfus sayısını hem de konut sayısını hızlı bir şekilde artırmıştır. Bu durum Torbalı'da pek çok sektöre yönelik ihtiyacın da artmasını sağlamıştır. Bunlar arasında böcek ilaçlama sektörüne yönelik artan ihtiyaç özellikle dikkat çekmektedir. Çünkü Torbalı yaz mevsiminde yüksek sıcaklıklara maruz kalan bir ilçedir. Sıcaklıklara paralel bir şekilde artış gösteren böcek ve haşere sorunu, bu zararlıların ortadan kaldırılmasına yönelik ilaçlama firmalarına olan ihtiyacı da arttırmıştır. İzmir'in tüm ilçelerinde aktif olarak hizmet veren böcek ilaçlama firmamız, Torbalı'da karşılaşılan her türlü böcek ve haşere sorununa, eğitimli kadrosuyla müdahale etmektedir. Kemirgen ve haşere istilaları sadece Torbalı'da karşılaşılan bir sorun değildir. İlkbahar ve özellikle yaz aylarında İzmir'in neredeyse tamamında bu zararlıların istilalarıyla karşılaşmak mümkündür. İlkbahar'da, gelişim sürecini tamamlayan böcek ve haşereler çok hızlı bir şekilde çoğalırlar. Tek bir böcek binlerce yumurta bırakabilme kapasitesine sahip olduğu için, böcek ve haşereler yayılım göstermeye başladıkları…
Türkiye'nin en önemli turizm yerleşkesi olan Bodrum, sadece ülkemiz insanlarının uğrak yeri değil yabancı turistlerin de akın ettiği bir yerdir. İlkbaharla birlikte kalabalıklaşmaya başlayan Bodrum, yaz aylarında nüfus patlaması yaşar. İnsanların dinlenmek ve tatil yapmak için ilk tercihi olan Bodrum'da, sıcaklıkla birlikte artış gösteren sivrisinek, hamam böceği, yakarca gibi haşere ve böcek sorunlarıyla karşılaşmamaları için böcek ilaçlama firmaları etkili bir şekilde çalışmaktadır. Bodrum böcek ilaçlama, açık ve kapalı tüm yerleşkelerde her türlü zararlıyla başarılı bir şekilde mücadele ederek, insanların huzur içinde tatil yapmasına olanak tanır. Yaşam alanlarında haşere, böcek ve kemirgenlerle karşılaşılması sadece huzursuzluk yaratmaz. Çok daha ciddi sorunlara da sebep olurlar. Haşere ve kemirgenler pek çok hastalığın taşıyıcısı olduklarından (bakteri, fungus, virüs gibi) zararlı organizmaların (tenya, bağırsak kurdu gibi) insanlara bulaşmasına sebep olurlar. Ayrıca gıdalara verdikleri tahribatlarla onları kullanılamaz hale getirirler. Bu da maddi açıdan kayba sebep olur. Yaz aylarında insanların en büyük kabusu olan sivrisinekler, ısırarak ve kan…