Çeşme İlaçlama Firmaları

İlaçlama firmaları turizm beldeleri için ayrı bir öneme sahiptir. Çeşme ilaçlama firmaları açısından da durum farklı değildir. Tek bir hamam böceği istilası bir işletmenin saygınlığını düşürdüğü Çeşme gibi sezonu kısa turizm ilçelerinde işletme için büyük bir maddi kayıp demektir. İlaçlama firmaları seçiminde yapılacak hataların bu sebeple turizm işletmeleri için telafisi daha zordur. Üstelik artık Kovid-19 pandemisi ile beraber ilaçlama firmaları çok işlevli bir rol oynamaya başlamışlardır. İşletmelerini aktif durumda tutabilmek için Koronavirüs sertifikası almak isteyen turizm işletmeleri ilaçlama firmalarının deneyimine ve ilgisine daha çok muhtaç hale gelmiştir. Artık bir sırt çantası ilaçlı su ve pompa ile ilaçlama adı altında hileli yöntemler kurgulayan sezonluk kurulan ilaçlama firmalarına değil, işin bilincinde olan saygın ve güvenilir ilaçlama firmalarına ihtiyaç vardır.

Böcek ve haşere yönünde ise Çeşme’den bahsederken, ülkemizin önde gelen turizm beldelerinden biri olmasını ilk sıraya koymak gerekir. Sadece yerli turistleri değil yabancı turistleri de ağırlayan önemli bir yerdir. Her mevsim uğrak yeri olsa da Çeşme, özellikle yaz mevsiminde dinlenmek ve tatil yapmak isteyen insanların akın etmesi sebebiyle, büyük bir nüfus patlaması yaşar. Yüksek sıcaklıkların ve nemin yaşandığı Çeşme'de buna bağlı olarak yaşanan en büyük sıkıntı sivrisinek ve yakarca gibi zararlıların istila sorunlarıdır. Karınca istilasının da yoğun yaşandığı Çeşme'de, pest kontrol hizmetleri etkili bir şekilde yürütülmektedir.

Unlimited başta böcek ilaçlama olmak üzere koronavirüs sertifikası alabilmek için yardım isteyen tüm turizm işletmeleri ve talebe göre dezenfeksiyon ihtiyaçları bulunan her kişi ve kuruma virüs ilaçlama ve virüs dezenfeksiyonu için hizmet verebilen işinde uzman geniş bir kadroya sahip ilaçlama firmasıdır. Saha da yaz kış aktif bir şekilde çalışan Unlimited böcek ilaçlama ve dezenfeksiyon firmamız, Çeşme'de ki tüm açık ve kapalı lokasyonlarda başarılı bir şekilde uygulamalar yapmış yapmaktadır. Tüm zararlı türleriyle etkili bir şekilde mücadele eden uzmanlarımız, sorunları nedenleri ile beraber çözer. İlaçlama firmalarının Çeşme için sezonluk hizmet veren işletme olmadığının ve son pandemi ile beraber beldeye seyahat ve dinlenmek için gelen insanların sağlıklı, huzurlu bir şekilde tatil yapmasını sağlayan hayati bir görev üstlendiğinin farkında olarak çalışmaktadır.

Çeşme gibi bir turizm beldesinde turizm tesislerinde, evlerde, iş yerlerinde, yazlıklarda, alışveriş yerlerinde ve insanların yaşadığı diğer tüm alanlarda herhangi bir virüs, böcek, haşere ya da kemirgenle sorunu sadece huzursuzluk değildir. Bunun yanında çok daha önemli sorunlara sebep olur.

Basitçe özetlersek bir koronavirüs vakası dahi bir işletmenin günlerce karantinaya alınmasına sebep olur.  Virüs ilaçlama ve virüs dezenfeksiyon hizmetinde yaşanılan aksaklıklar ceza ile sonuçlanacak, yine işletmenin kapatılmasına kadar yol açacaktır. Böcek ve haşere yönünden ise özellikle hamam böcekleri, sivrisinekler, kemirgenler ve diğer haşereler virüs, bakteri ve fungus gibi hastalıkların da taşıyıcılarıdır. İnsanlarla temas etmeleri halinde hastalıkları insanlara tayışan bu zararlılar kontrol altına alınmadığında çok ciddi sağlık sorunlarına sebep olurlar. Yaz aylarının korkulu rüyası olan sivrisinekler insanlara en rahatsızlık veren zararlılardan biridir. Isırarak ve kan emerek temasta bulundukları insanlarda kızarıklık, kaşıntı, şişme ve alerji gibi sağlık sorunlarına sebep olan sivrisinekler, salgın tehlikesi yaratan hastalıkların da taşıyıcılarıdır. Bu yüzden üremeleri ve yuvalanarak istilaya sebep olmaları mutlak bir şekilde engellenmelidir.

Çeşme’de yoğun faaliyet gösteren Unlimited böcek ilaçlama, virüs dezenfeksiyon ve pest kontrol firmamız, başta hamam böceklerinin, sivrisineklerin ve diğer sorun teşkil eden, üremeye ve yayılım göstermeye başlayan haşerelerin yuvalarını hedef alır. Sorunu tamamen ortadan kaldırmak için Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanır. Firmamızda kullanılan tüm kimyasal ve diğer ilaç içerikleri Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) tarafından önerilen ve onaylanan kimyasal ve bileşenlerdir. Kaliteli, uygun ilaçları ve etkili yöntemleri kullanan uzman personelimiz sivrisinek, kara sinek, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, oryantal Hamam Böceği, bit, pire, kene, güve, çekirge, fare, lağım faresi, çatı faresi, fınfık faresi, akrep, örümcek, yılan, kalorifer böceği, kara fatma gibi zararlılar başta olmak üzere tüm zararlı türlerini etkili bir şekilde ortadan kaldırır. Profesyonel teknik kadromuz, ilaçlama yapılacak yerde % 100 başarı sağlamayı hedefler. Ekibimiz ayrıca kontrol altına alacağı alanı insanların, evcil hayvanların ve doğanın hiçbir şekilde zarar görmesine izin vermeden, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçlarla kontrol altına alır.

Çeşme’de ilaçlama firmaları seçimi ve tercihi yapacaksanız Unlimited böcek ilaçlama ve pest kontrol, dezenfeksiyon ve fumigasyon hizmetinde sektörün önde gelen ismi olduğunu bilmenizi isteriz. Tüm uygulamalar eğitimli, sertifikalı teknik uzmanlar tarafından yapılmaktadır. Sahip olduğumuz haşere ve böcek ilaçlama, dezenfeksiyon, fumigasyon yeterlilik belgeleri ve uzun yıllara dayanan deneyimimizle de diğer ilaçlama firmalarına göre açık ara büyük bir hizmet farkı yaratmaktayız. %100 müşteri memnuniyetiyle çalışan Unlimited ilaçlama firmamıza ihtiyaç duyduğunuz her an tüm iletişim kanallarımızdan 7/24 ulaşabilirsiniz.