Çarşamba, 01 Temmuz 2020 04:00

Unlimited Pest Kontrol ve Çevre Sağlığı Hizmetleri

Yazan
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

İlaçlama firmaları her sene daha da hayatımızın içinde ihtiyaç duyduğumuz firmalar haline gelmektedir. Öyle ki yakın zamana kadar sadece böcek ilaçlama ile ilişkilendirilen ilaçlama firmaları Covid-19 pandemisi ile beraber virüs ilaçlama ve virüs dezenfeksiyon uygulamaları ile hayati bir rol oynamaya başlamışlardır.

Elbette ilaçlama firmaları akla hala böcek türleri ve haşereler ile beraber gelir. Böcek ve haşereler insan çevresi ile yakından ilişkilidir ve dünya çapında görülen zararlılar haline gelmiştir. Bu zararlılar genellikle yiyecek, nem ve sıcaklığın yoğun olduğu yerlerde yaşarlar. Çok çeşitli insan gıdaları ve ayrıca karton, tutkal, dışkı, ölü hayvanlar ile diğer böcek ve haşere türleri gibi organik malzemelerle beslenen bu haşereler, çevrelerindeki pislikten hastalıkları toplayabilir ve bunları kolayca yiyeceklere ve yüzeylere aktarabilirler. Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Balıkesir, Muğla, Afyon ve Uşak olmak üzere yaz mevsiminde yüksek sıcaklıkların etkisinde olan illerde böcek ve haşerelerle sıklıkla karşılanır. Bu zararlıların yaşam alanlarındaki varlıklarını sonlandırmak için deneyimli bir ilaçlama firmaları ile çalışmak şarttır.

İlaçlama firmaları verdikleri hizmet eğer profesyonel bir hizmet ise hamam böceği, fare, karınca, kene, pire, karafatma ve diğer pek çok zararlının kontrol altına alınmasındaki en güvenilir yoldur. Bireysel mücadele yerine ilaçlama firmalarından destek alınmasının önemli bir nedeni ise kullanılan ilaçların içeriği hakkındaki bilgidir. İlaçlama firmaları gerçekten işinde uzman ise kullandıkları profesyonel ürünler ve çözümler ile bu zararlıların yaşam döngülerinin tüm aşamalarını ortadan kaldıracak kadar etkili çözümler üretebilirler.

Virüs İlaçlama, Böcek ve Haşere Kontrol Kontrolünde Hizmet ve Avantajlarımız

İstanbul, Ankara, İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Balıkesir, Muğla, Afyon ve Uşak illerinde faaliyet gösteren Unlimited güvenilir böcek ilaçlama, dezenfeksiyon, fumigasyon uygulamaları ile mikrop ve haşereler için en güvenilir pest kontrol hizmetini sunmaktadır. Unlimited ilaçlama firması, evinizde, iş yerinizde, yazlığınızda ya da diğer yaşam alanlarınızda karşılaştığınız böcek ve haşere istilalarında nitelikli ve kaliteli bir ilaçlama ve dezenfeksiyon hizmet sunar. Hizmetimiz haşere istilasına uğramış yaşam alanınızın kapsamlı bir araştırması ile başlar. Profesyonel ekibimiz ilaçlama yapılacak lokasyonda tipik zararlı belirtileri arar, sonrasında da mevcut zararlıların olası barınma yerlerini ve türlerini tespit eder. İlaçlama sektöründe yıllar ile edindiği deneyim ile firmamız en uygun fiyat ve avantajlar ile 7 gün 24 saat mesai anlayışı ile müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır. İstila tehdidinden arındırılacak olan lokasyonda ilaçlama sonrasında düzenli denetimler geçekleştiren ekibimiz, gerektiğinde gece denetimleri de yapar. Çünkü başta hamam böceği gibi haşere türlerinin pek çoğu gece yaratıklarıdır ve gece incelemeleri yaşam alanındaki herhangi bir istilayı daha baştan önlemek için birebir çalışmalardır.

Unlimited sadece haşere kontrolü değil, virüs ilaçlama ve virüs dezenfeksiyonu konularından da en bilgili ve en güvenilir hizmeti verebilen sayılı firmadan biridir. Uygulamalar kimyasal, ısı ve sis ile dezenfeksiyon uygulamalarını içerir. Covid-19 pandemisi ile beraber ilaçlama firmalarının önemi bir kez daha ortaya çıkmıştır ki Unlimited bu tür uygulamaları uzun yıllardan beri zaten yapmaktadır. Pek çok gıda, ziraat, süt entegre tesisleri gibi mikrop barınmasının insan sağlığını hayati riske atacak işletmelerden AVM, restoran, cafe gibi işletmelere kadar yıllardır virüs ilaçlama, bakteri ilaçlama ve dezenfeksiyon işlemlerini uzman ve yetkili personeli ile sunmaktadır. Dezenfeksiyon uygulamaları içinde yer alan fumigasyon uygulamalarını da yine valilik onaylı sertifikalı uzmanlar ile yapma kabiliyetine sahip Unlimited, Covid-19 pandemisi ile beraber bu deneyimini her türlü yaşam alanında etkili virüs dezenfeksiyonu için kullanmaya başlamıştır.

İstanbul, Ankara, İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Balıkesir, Muğla, Afyon ve Uşak il ve ilçelerinde böcek ilaçlama olsun veya virüs, mikrop dezenfeksiyonu olsun, tüm pest ve haşere sorunlarında yardıma ihtiyaç duyan tüm müşterilerimizin imdadına yetişen uzmanlarımızın hepsi eğitimli ve sertifikalı teknisyenlerdir. Sektörde uzun yıllardan beri hizmet veren Unlimited güvenilir, nitelikli ve deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekiptir.

Neden Unlimited Böcek İlaçlama ve Pest Kontrol

Evinizin iyi durumda olduğuna inansanız bile, her ev koruyucu haşere kontrol hizmetlerine ihtiyaç duyar. Neden? Zararlılar çoğunlukla yiyecek ve/veya barınak bulmak için herhangi bir uyarı yapmadan gelirler. Düşündüğünüzden daha fazla yardıma ihtiyaç vardır. Unlimited Pest Kontrol hizmetleri bu zorlu durumlarla başa çıkmak için devreye giriyor. Yenilikçi yaklaşımımız, yetkinliğimiz, en yeni araç ve tekniklerimizle çok fazla zahmet ve sorun yaşamadan soruna yönelik zekice çözümlerimiz sayesinde sağlıklı, düzenli, tertemiz evleri seven ailelerden büyük ilgi gördük ve talep aldık.

Unlimited’in eşsiz deneyimi ve en son yenilikleri bize Türkiye’de de avantaj sağlıyor. Hamamböceği Kontrolü, Tahtakurusu kontrolü, Termit kontrolü ve Sinek ve Sivrisinek Kontrolü, Kemirgen Kontrolü ve diğer her haşere sorununa tespit, tedavi ve uygulama çözümlerden oluşan tam bir hizmet sunuyoruz.

Haşere yönetimi tekniklerimiz, sadece Dünya Sağlık Örgütü ve Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanan ve çocuklar, yaşlılar ve evcil hayvanlar için güvenli olduklarından emin olan pestisitlerin kullanılması anlamına gelir. Optimum sonuçlar sağlamaya odaklanıyoruz ve bir haşere sorunuyla karşı karşıyaysanız, Unlimited Pest Kontrol hizmetlerine çağrı yapmak en akıllıca harekettir.

Zararlılardan kaçınmak için yaşam koşullarını ve davranışlarını anlamak çok önemlidir. Unlimited, farklı iklim bölgeleri, bina türleri ve işletmeler arasında büyük farklılıklar gösteren işletmeler ve özel evlere yönelik tehdit ve riskleri analiz ederken haşere kontrolüne geniş bir yaklaşım uygulamaktadır.

Yöntemlerimiz çok çeşitli aktivitelere dayanmaktadır ve sadece problemi tedavi etmek yerine bir istila için altta yatan nedenleri araştırmaya odaklanmıştır. Faaliyetlerimiz her zaman üstün uzun vadeli bir sonuç hedefler ve çevre üzerindeki etkileri en aza indirmek için dünyaca ünlü Entegre Zararlı Yönetimi (EZY) ilkelerini uygularız.

Unlimited Mikrop, Böcek İlaçlama, Haşere Kontrol Hizmetlerine örnekler

Hizmetlerimiz müşterilerimizin özel işletmelerinin taleplerini karşılamak üzere özelleştirilebilir. Aşağıda bazı hizmetlerimiz listelenmiştir:

 • Haşere denetimleri, raporları ve önerileri
 • Böcek İlaçlama
 • Haşere Kontrol
 • Virüs Dezenfeksiyonu (Koronavirüs başta olmak üzere)
 • Bakteri Dezenfekyionu
 • Tüm Diğer Dezenfeksiyon Uygulamaları
 • Sanitasyon Uygulamaları
 • Dijital İzleme Sistemleri
 • Kuş Kontrolü
 • Termit Kontrolü
 • Risk Değerlendirme
 • Temizlik ve su arıtma yönetimi
 • Su Sistemlerinde Lejyonella Kontrol ve Önleme
 • Fumigasyon

İlaçlama firmalarının çok azının yaptığı güvenli ve hedefe yönelik tedavilerle, haşerelerin saklandığı yerleri hedef alan ve insan ve evcil hayvan sağlığı için kesinlikle zehirli olmayan ürünler kullanarak evinizde meydana gelecek bir zararlı istilası riskini en aza indiririz. Zararlı türlerinin alışkanlıkları hakkında küresel deneyim ile desteklenen bilgimiz, en verimli kontrol yöntemlerini sağlamamıza olanak tanır. İş yerinizde veya ev yaşamınızda meydana gelebilecek aksamaları en aza indirmek için kullandığımız tedavi yöntemlerimiz, sizin için en uygun zamanlarda gerçekleştirilir. Hassas durumlarda kimyasal içermeyen çözümler de önerebilen ekibimiz zararlı sorunlarını bu ürünler ile de etkili bir şekilde çözebilir. Ayrıca uzmanlarımız bir zararlı istilasının tekrarlanmasına engel olabilmek için müşterilerimize bazı tavsiyelerde bulunur ve gerektiğinde takip ziyaretleri yapar. İstanbul, Ankara, İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Balıkesir, Muğla, Afyon ve Uşak illerinde yaşayan ve ilaçlama firmaları içinde güvenilir ve çözüm odaklı bir pest kontol hizmeti almak isteyen herkesin firmamızla iletişim kanallarından herhangi birinden iletişime geçmesi ve uzmanlarımızdan yardım istemesi sorunların çözümü için yeterli olacaktır. Firmamıza 7/24 ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

Okunma 1088 defa Son Düzenlenme Cumartesi, 01 Ağustos 2020 00:34